Skocz do zawartości
Forum

Środki przeciwbólowe przy bólu serca


Gość Qwerty41

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się dowiedzieć jakie są najlepsze środki przeciwbólowe na ból w okolicach serca i pod lewą łopatką. Byłem u lekarza zrobiono mi badanie krwi i moczu nic nie wykazało jedynie podniesiony poziom infekcji krwi. Może to być spowodowane trądzikiem na plecach z którym walczę 3 lata. Wracając do bólu w plecach odczuwam silne kłucia w czterech miejscach serca, boku pod łopatką i w okolicach żołądka lub wątroby. Lekarz stwierdził że to nerwica lękowa a ten ból to nerwoból. Zapisał mi środki przeciwbólowe które pomagają ale tylko na 20 min potem znów pojawia się kłucia. Czasem w sercu czasem w boku a czasem koło żołądka. Bywa że w kilku miejscach na raz dodam też że czuję w środku dziwne uczucie jak bym miał robale które się wiją. Takie dziwne tętna jak by coś się przesuwało odblokowało czasem po tym ból ustępuje. Czy może to być spowodowane pracą ? pracuję przy komputerze lekko zgięty do lewej strony od 2 lat. Takie mam niestety położenie mojego biurka że muszę się wygiąć trochę w lewo. Czy znają państwo jakiś silny lek przeciwbólowy bez recepty ? Apap Ibuprom max niestety już nie pomagają. Pytałem w Aptece o te środki ale wszystkich już użyłem i ból nadal jest. Czy powinienem jeszcze raz iść do lekarza ? lub zrobić dodatkowe badania ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli na ból w okolicach serca, klatce piersiowej nie pomagają zwykłe tabletki przeciwbólowe to PRAWDOPODOBNIE mogą to być bóle nerwicowe.
Jeśli badania nic nie wykazują a tabletki nie pomagają,warto zastanowić się nad tym czy może to mieć takie podłoże. Czy żyjesz lub żyłeś w stresie, czy jesteś może DDA...
Na bóle nerwicowe pomagają tabletki na uspokojenie.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Po pierwsze proszę pamiętać, zanim rozpocznie się leczenie konieczne jest postawienie diagnozy. To umożliwia zaś leczenie przyczynowe, czyli maksymalnie skuteczne. Leki przeciwbólowe w opisanych przez Pana objawach mogłyby być jedynie objawową formą terapii. Ponadto z opisu wynika, że problem nie jest stricte bólowy, co właściwie wyklucza stosowanie takich leków. Wskazana jest natomiast dokładniejsza diagnostyka, w tym rtg kręgosłupa, EKG (najlepiej w trakcie objawów), i inne badania w zależności od lekarza prowadzącego. Jeżeli wyniki wszystkich wykonanych badań będą prawidłowe, możliwe będzie postawienie diagnozy z kręgu psychiatrycznych, np. nerwicy. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem, który pokieruje dalszą diagnostyką.

Odnośnik do komentarza

ja miałam zabronione branie leków przy moich bólach serca więc musiałam wspomagać się innymi środkami, trafiłam w końcu na rezonator biofotonowy i powiem że jestem bardzo zaskoczona, bół rzeczywiście osłabł i to bez wspomagania się lekami, jest rewelacyjnie i samopoczucie też super.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...