Skocz do zawartości
Forum

Artrodeza podskokowa z korekcją szpotawości tyłostopia


Gość be...al

Rekomendowane odpowiedzi

Artrodeza podskokowa z korekcją szpotawości tyłostopia, Uzupełnienie miejsca artrodezy przeszczepami kostnymi. Po takim zabiegu lekarz powiedział że uszkodził mi nerw w stopie i że zrobił za krudkiego Ahillesa . Noga bardzo mnie boli a każde choćby muśnięcie operowanej stopy promieniuje bólem i wprowadza nogę w bolesne drgawki. Na poczatku tzn po zdjęciu gipsu lekarz mówił że to normalne że nerw sam dojdzie do siebie i że potrwa to około 200 dni. Na pytanie o rehabilitację odpowiadał że nie przewiduje się żadnej - tyko jak najwięcej chodzić . Od operacji mineło już 1,5 roku a sytuacja jest jeszcze gorsza .Na operację poszedłem o własnych siłach a teraz chodzę o kulach i to z wielkim bólem. Inny lekarz kilka dni temu stwierdził że niestety stan jest nieodwracalny i że tak juz do końca zycia ite kule i ten bół. Stwierdził że co najwyżej może mi ulżyć dając jakieś zastrzyki międzystawowe. Moje pytanie co mam dalej robić i czy mam do czynienia z powikłaniami poopreacyjnymi czy wręcz z błędami w sztuce lekarskiej . Mam 46 lat.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej odpowiedzieć na pytanie czy był to błąd w sztuce czy powikłanie pooperacyjne. By to ocenić konieczna byłaby ocena pełnej dokumentacji historii choroby (niezwykle ważne są szczegóły zabiegu), wyników badań aktualnych oraz zestawienie tych badań z wynikami badania fizykalnego. Powinien skonsultować się Pan zatem ze specjalistą ortopedą, który wykona powyższe czynności i kompetentnie odpowie na wszystkie Pana pytania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...