Skocz do zawartości
Forum

Biegunka, brurczenie i przelewanie się w brzuchu


Gość ma...ec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Odkad pamietam, a mam 45 lat, wyprozniam sie kilka razy dziennie (3-6), a stolec ma charakter biegunkowy- jest plynny, czesto podzielony na wyrazne frakcje i czesto ze sluzem i miewa strasznie nieprzyjemny zapach. Po niektorych posilkach (barszcz czerwony, kapusniak, ogorkowa ale i wiele innych) odczuwam natychmiastowa koniecznosc skorzystania z toalety - jeszcze nie skonczylam jesc, a juz organizm pozbywa sie obiadu i czesto wyproznienie jest gwaltowne, niemal wybuchowe. Przez lata przywyklam i nauczylam sie zyc z ta przypadloscia -zawsze wiem, gdzie jest najblizsza toaleta, nie jem pewnych potraw daleko od domu itp. Ale ostatnio nasililo sie burczenie, przelewanie i ciagle uczucie wzdecia.
Mam juz tego dosc!!!!
Chce rozpoznac i zwalczyc te przypadlosc. Od czego zaczac? Do kogo sie udac?
Dodam, ze lekarz rodzinny totalnie lekcewazy sytuacje, jako przyczyne podaje stres (to chybatakie magiczne slowo, ktorego sie uzywa, jak sie nie wie co robic...) i zaleca wegiel i espumisan. Te domowe sposoby stosuje od dawna i pomagaja tylko doraznie. Nie skierowal mnie na zadne badania, raz tylko na usg jamy brzusznej, ktore niczego nie wykrylo.
Z gory dziekuje za kazda wskazowke. Marghe65

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...