Skocz do zawartości
Forum

Bardzo niski poziom potasu


AyaM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Od przeszło 15 lat mam zaburzenia odżywiania. W ostatnich latach-anoreksja. W ostatnim czasie zasotrzyły się objawy anoreksji-dużo wymiotów, przeczyszczanie, waga 43kg/177cm. Trafiłam na SOR gdzie podano mi potas-wyniki: potas-2,30, sód 127,6, CRP=0,30, Kreatynina=1,18, Glukoza=120

Oczywiście zdaję sobie sprawe z konieczności leczenia. Moje pytanie dotyczy poziomu cukru. Dość często mam wysoki poziom cukru we krwi pomimo, ze jestem na czczo. Czuję się b. słabo i lekarze widząc poziom cukru pytają czy coś jadłam czy byłam na czczo.
Co moze być przyczyną wysokiego cukru mimo niedożywienia, odwodnienia , wycieńczenia?

(właśnie odebrałam wyniki dzisiejszych badań->potas=2,15, Sód=132,4, gl=119)

co grozi mi przy tak niskim poziomie potasu utrzymujacym sie od kilku tyg.?

Dziękuję za odpowiedz

Odnośnik do komentarza

witam po zapaleniu pluc czułam sie zle ciągle słaba brak tolerancji na wysilek fizyczny.
w ekg ujemny załamek T - skierowaano mnie do KOR tam potas 3,1 dostałam kroplówki i do domu w kolejnych wynikach sod 162 potas 3,2 dodam ze mineło 4 dni usg w normie w ekg dalej ujene załamki T w kolejnych badaniach potas 3,4 po 5 dniach Co to moze byc? codzienie mam chodzic na badania sodu i potasu oraz ekg dostałam kalipoz 2 tab dziennie. zmierzyłam sobie dzis cukier po śniadaniu 47

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...