Skocz do zawartości
Forum

Problemy z pamięcią, zaburzenia snu i przemęczenie


Gość sitter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem... i potrzebuje Waszej pomocy.. więc tak, mam niecałe 25 lat, mam astmę, biorę tabletki antykoncepcyjne. Mam straszne problemy z pamięcią, nic nie pamiętam.. tyle wspomnień przez to straciłam.. mam też problem z koncentracją, jestem wiecznie zmęczona, ostatnio mam zaburzenia snu, nie mogę zasnąc wieczorem a rano wstać.. w środku dnia muszę się przespać inaczej nie funkcjonuje. nie mam na nic siły i energii, baardzo łatwo się męczę.. mam nawet problem z wypowiadaniem sie bo zapominam o czym mówiłam, zapominam słów nawet najprostrzych. co więcej mam straszną ochotę na słodycze. ostatnio troche utyłam, mam nogi i reze szczuple a spora otyłość brzuszną. w krotkim czasie naprawde sporo utyłam, nie zmieniając diety;/ zawsze byłam szczupła;/ mój brzuch wyglada jak jeden wielki celulit.
Wkurza mnie, ze nie mogę funkcjonować jak normalny człowiek.
wie ktos chociaz jakie moge zrobic badania, zeby dowiedziec sie co mi jest i dlaczego! zeby cos z tym zrobic??! błagam prosze o pomoc... mam dość...

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Panią objawy mogą mieć bardzo wiele przyczyn. Może być to wynik niedoczynności tarczycy, depresji atypowej, infekcji przewlekłych, chorób układowych i wielu innych. Wskazana jest konsultacja lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, który zbierze wywiad, zbada Cię oraz zleci wykonanie badań dodatkowych. Pozwoli to na postawienie prawidłowej diagnozy i rozpoczęcie leczenia.

Odnośnik do komentarza

Jak byłam mała podbno wypadlam z wozka i mialam robione przesiwtlenie glowy, ale chyba wszystko ok

mam pytanie, znalazlam ostatnio informacje zeby sprobowac zbadac poziom kortyzolu, ze podobno on wplywa na pamiec? i tez chyba ma cos wspolnego z tyciem?

Odnośnik do komentarza

Przyszło mi do głowy, czytając Twój post, że być może przyczyna Twojego samopoczucia wynika z braku magnezu. Miałam kilka miesięcy temu podobne objawy (zwłąaszcza te, które podajesz w tytule, dodatkowo dekoncentracja i rozdrażnienie, poddenerwowanie). Lekarz zasugerował mi kurację Magsolvitem b6 - jest to syrop, bez recepty, uzupełniający poziom magnezu w organizmie. Kosztuje max 10 zł, nie zaszkodzi a może pomóc. Jak nie pomoże - szukasz przyczyny dalej. Na razie może spróbuj. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...