Skocz do zawartości
Forum

Pieczenie cewki moczowej


Gość asia p.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od dłuższego czasu piecze mnie prawdopodobnie cewka moczowa, do niedawna myślałam, że to pochwa, ale po "dogłębnej" analizie anatomicznych obrazków w internecie, stwierdziłam, że sama w sobie pochwa mnie nie piecze. Zrobiłam badanie ogólne i posiew moczu - wyniki idealne. Ale dolegliwości są. Pojawiają się po skorzystaniu toalety, czasem mam wrażenie, że wręcz pali! I ogólnie czuję się spuchnięta w środku... Pościmy z partnerem już ponad miesiąc.

Używam lactovaginalu, dbam o higienę, infekcje intymnych nie mam (posiew, usg, cytologia okej, testy na chlamydie i te inne - dosłownie nic)... Co to może być?? Czy infekcja cewki wyszłaby w posiewie moczu czy pochwy? Gdzie szukać pomocy? U ginekologa byłam setki razy. Urolog tylko prywatnie i czekam na termin, w tym czasie szukając jakiejkolwiek pomocy.

Odnośnik do komentarza

Wymaz bez grzyba i stopień czystości I...
Tak na marginesie, jakie ph jest uważane za prawidłowe?

Piasek na nerkach miałam za młodu, kurczę nie pomyślałam, że to może być to, a ostatnio boli mnie znów nerka (tak podejrzewam, bo to ten sam ból sprzed lat...) Hmmm ale piasek chyba nie wychodzi w badaniach moczu, prawda? Bo coś kojarzę, że wtedy też wyniki miałam dobre - dopiero w usg wyszło podejrzenie piasku...

Jakaś dziewczyna pisała tu o neuropatii sromu, aż zaczęłam się zastanawiać czy sama tego nie mam, jak poczytałam...

Odnośnik do komentarza

pH ma widełki, ale tak optymalnie to powinno być w granicach 5,5
musisz najpierw wyjaśnić ten piasek.

"Piasek w nerkach - objawy i przebieg

Początkowo kamica przebiega bez żadnych przykrych objawów. Chory przez lata może nie wiedzieć, że ma piasek w nerkach lub że "rośnie mu kamień"....

...• Podczas oddawania moczu pojawia się piekący ból."

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Widzę, że wątek przeniesiony, wahałam się czy nie założyć go na Zdrowiu własnie... ;)

Ph moczu miałam właśnie 5,5 ... hm, ale tym piaskiem to się na pewno zajmę, niech tylko okres się skończy bo jestem nie do życia. Dziękuję ka-wa! :)

Odnośnik do komentarza

Konieczna jest wizyta u urologa. To jest lekarz nie tylko dla facetów. Jeśli masz problemy z cewką moczową i coś się dzieje przy oddawaniu moczu to zgłoś się do Urogen - to jest placówka która specjalizuje się w leczeniu takich rzeczy i na pewno Ci pomogą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...