Skocz do zawartości
Forum

Odmiedniczkowe zapalenie nerki a niewydolność nerek


Gość agaat19

Rekomendowane odpowiedzi

witam:)
jak w temacie w kwietniu trafiłam do szpitala z ostrym odmienniczkowym zapaleniem nerki ...ale od pewnego czasu miałam slile zapalenie pecherza nie szłam do lekarza brak czasu praca itp, ale brałam furagine ...troche przeszło ale ostanio znów boli mnie nerka mam stan podgoraczkowy ale nerka boli nie ze codzienie ale no tak hmm...pobolewuje dosc czesto...i tearz tez ktos mi pow ze jak miałam zapalenie nerki to teraz grozi mi niewydolnosc to prawda??

Odnośnik do komentarza

hej:) mam pytanie czy mia ktos niewydolnosc nierki , jakie sa objawy , jak wyglada lecznie wszystko!!! i czy jesli miało sie wczrenie ostre odmieniczkowe zapalenie nerki takie silne ze laezało sie az w szpitalu czy mozna własnie w kosekwencji dostac niewydlolnosc, czy grozi niewydolnosc prosze o odpowiedzi bardzo wazne to dla mnie. niech sie wypowie jakis lekarz

Odnośnik do komentarza

Witam!
Prawidłowo leczone ostre odmiedniczkowe zapalenie nerek przebiegające bez powikłań nie grozi niewydolnością nerek. Proszę jednak pamiętać, by nie bagatelizować tego stanu - brak leczenia może prowadzić do poważnych powikłań oraz uszkodzenia miąższu nerek. To zaś w przyszłości może skutkować niewydolnością nerek. Proszę zatem nie zwlekać, tylko skonsultować się z lekarzem w celu wdrożenia właściwego leczenia.

Odnośnik do komentarza

Witam,
agaat19 mam ogromną prośbę. W pierwszym poście pisałaś, że trafiłaś do szpitala z ostrym odmiedniczkowym zapaleniem nerek. Jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej i szukam pacjenta, o którego przypadku mogłabym napisać. Oczywiście bez nazwisk i szczegółów. Interesuje mnie jak sie wtedy czułaś jakie miałaś wyniki badań i czy miałaś robione jakieś zabiegi typu biopsja nerki. Bardzo proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam,
pamcia55

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...