Forum Zdrowie

Jak wygląda sperma?

~sw...51

~sw...51

Witam.
Ostatnio zaczołem czytać dużo stron internetowych na temat speremy itp. ponieważ mam 13 lat idę teraz do klasy 2 gimnazjum. Mój penis podczas spoczynku ma 7cm a w stanie wzwodu lekko ponad 10. Tak czytałem i postanowiłem pójść do łaźienki i zacząć walić. Pragne dodac, że mam już lekkie owłośienie na penisie i chyba zaczynam przechodzic mutacje jednak nadal nie mam włosów pod pachami. No i podczas walenia konia dostałem orgazmu i pociekło mi troche białego/przezroczystego płynu(po tym przestałem walić) mam pytanie czy to sperma? A jak nie to czy to oznaka, że ją nienadługo dostanę. Czy wystarczyło walić dłużej, żeby dojść do wytrysku? A i czy to normalne, że mam juz włosny łonowe a pod pachami nie? Z góry dziękuje za odpowiedź!

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Medicus

Medicus

Witaj!
Najprawdopodobniej wydzielina z penisa była nasieniem, czyli spermą. Proces dorastania u każdego człowieka ma indywidualne tempo. Wydaje się, iż do tej pory przebiega prawidłowo. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do prawidłowości rozwoju to powinieneś udać się do lekarza.

23823 medicus Mężczyzna, 27 lat, Lublin