Skocz do zawartości
Forum

Nawracające zapalenie pęcherza moczowego


Gość el...61

Rekomendowane odpowiedzi

w odstepie dwoch miesiecy mialam dwa razy zapalenie pecherza leczony przy urzyciu MUROLIR wspolzyje regolarnie z jednym partnerem.Moje pytanie:jak to mozliwe ze nie zarazilam partnera i czemu mi ta dolegliwosc powraca? Mam 51 lat i od 48 roku weszlam w okres menopauzy. Chce jeszcze spytac o powod swedzenia zewnetrznej,gornej czesci warg sromowych. Swedzenie pojawia sie tylko w tym trojkacie i jest bardzo silne. Nie wyczowam ani nie widze zadnych zmian,typu krostki,opuchniecia czy zaczerwienienie.Bardzo prosze o udzielenie mi odpowiedzi,za co z gory serdecznie dziekuje. Eliza

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Kobiety, ze względu na budowę anatomiczną układu moczowego są bardziej narażone na infekcje oraz ich nawrotowość. Mężczyźni ze względu na dłuższą cewkę moczową dużo rzadziej ulegają zarażeniu i zakażeniu. Być może nawroty infekcji są spowodowane przez niedoleczenie. Bardzo możliwe, że partner przechodzi bezobjawowe zakażenie bakteryjne i jest źródłem Twoich infekcji. Swędzenie warg sromowych może być związane z infekcjami, reakcją alergiczną lub podrażnieniem. Warto udać się do ginekologa z tym problemem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...