Skocz do zawartości
Forum

Bóle kości i stawów, zmęczenie i szumy w sercu


Gość bo....e

Rekomendowane odpowiedzi

dzien dobry, mam 39 lat, od pazdziernika ubiegłego roku bolał mnie łokiec,długo zwlekałam z pojsciem do lekarza,az rozbolał tak ze nie mogłam pracowac,spac i niczego robic w domu,od maja tego roku zaczelam leczenie u fizjoterapeuty,w miedzy czasie pobolewał mnie drugi łokiec i ogolnie bardzo zle zaczelam sie czuc tzn bol kolana,stopy(bardziej piety a pozniej srodstopie)bol plecow,straszny bol w biodrze,kosci z tylu glowy,miesnie,sciegna,bol w klatce piersiowej,brak sily(wieczne zmeczenie)bole zoladka(okazalo sie w badaniach ze mam uczulenie na bialko)mieszkamw norwegii i tu leczenie nie jest takie proste,bedac w polsce na urlopie zrobilam sobie badania na czynnik reumatoidalny RF,kwas moczowy,OB(16)zelazo w surowicy i magnez bo moj lekarz myslal ze zle samopuczucie jest spowodowane niedoborem zelaza i magnezu,bialka w surowicy C-reaktywne,ale oprocz tego zauwazylam ze mam problemy z organizacja,koncentracja,poniewaz ucze sie jezyka norweskiego zauwazylam tez ze malo co pamietam anawet polskich slow czesto mi brakuje.przepraszam za chaotyczny charakter mojego listu,wszystkie te wymienione wyzej badania wyszly dobrze czyli dalej czuje sie zle i chora a nie wiadomo od czego.w dzien wyjazdu z polski moj dentysta polecil zrobienie badan na borelioze kilka dni temu dostalam wynik IgG 16,43 U/ml i IgM 74,83 U/ml.poszlam do mojego lekarza,ktory mnie od razu osluchal i uslayszal jakies szumy w sercu,zrobiono mi na miejscu ekg ktore bylo w normie,w tej chwili jestem w kolejce oczekujacych na badanie serca ale dokladnie nie wiem na czym ono bedzie polegac bo niestety mam problem z jezykiem norweskim,lekarz moj powiedzial mi takze ze bolerioza to bardzo trudny temat i chyba nic mi takiego nie dolego bo on zna przypadki gdzie chorzy mieli po 500lub 600 tylko nie powiedzial czego!?500 U/ml?od ponad 3 miesiecy nie pracuje tzn 2 mce zwolnienia lekarskiego z powodu łokcia tenisisty,4 tygodnie urlopu,2 tygodnie 50%praca i drugie tyle zwolnienia lekarskiego teraz znowu dwa tygodnie w domu na zwolnieniu a ja i tak nie mam sily do pracy i zamartwiam sie moim stanem bo niby mam jakis punkt zaczepienia ale i tak nie wiem co dalej i czy w ogole cos mi dolega,prosze o rade,pomoc

Odnośnik do komentarza

Witam!
Z zamieszczonego opisu wynika, że ma Pani mnogie objawy pochodzące z różnych układów. Objawy te mogą być zarówno ze sobą powiązane jak i mogą być wynikiem kilku niezależnych schorzeń. Ze względu na bóle stawowe powinna się Pani jednak skonsultować ze specjalistą reumatologiem - proszę pamiętać, że RF nie zawsze musi być dodatni. A propos boreliozy sugeruję konsultację ze specjalistą chorób zakaźnych.

Odnośnik do komentarza
Gość ATOM987765

A nie mieszka Pani czasem w pobliżu domu lub pracy anten sieci komórkowych? Poczytać o falach milimetrowych, nie korzystać z wi-fi, jak najmniej rozmawiać przez komórkę, internet kablowy, ekranować folią aluminiową zasilacze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...