Skocz do zawartości
Forum

Czerwone plamy na nogach i rękach


Gość Kropek20

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z plamami na rękach i nogach, mam je od niedawna i nie mam pojęcia od czego pochodzą.Cały problem polega na tym,że byłem u lekarza i dostałem skierowanie na oddział zakaźny, więc leżałem tydzień w szpitalu i plamy zniknęły ale nie wiadomo skąd i dlaczego się pojawiły ponieważ nic nowego w moim życiu się nie zdarzyło i było wszystko normalnie. Na wypisie mam napisane "Alergiczne zapalenie naczyń włosowatych" ale nie wiem czy to właściwy termin.Po odbytym pobycie i wyleczeniu "wysypki" pojechałem do domu i tego samego dnia po parunastu godzinach to co przez 4 dni zniknęło nagle się pojawiło tylko bardziej obficie na rękach.Byłem w szoku tym co zobaczyłem. Nie wiem co mam dalej robić czy znaleźć inny szpital czy dać sobie z tym spokój. Proszę osoby które miały z podobnym problemem lub specjalistę o wypowiedź. Załączam JPG tego świństwa.Tekst linka
Tekst linka
Tekst linka
Tekst linka
Tekst linka
Tekst linka

Odnośnik do komentarza

Witaj,
jeśli w szpitalu stwierdzili Alergiczne zapalenie naczyń włosowatych to prawdopodobnie jest to ta choroba, ja nie jestem lekarzem, więc nie stwierdzę co to jest, mój chłopak miał czerwone plamy na skórze nóg, pleców i rąk, które okazały się być wynikiem grzyba, dostał leki na grzybicę i przeszło, po czym znowu za jakiś czas powróciło i znowu dostał taką samą kurację, radzę, więc udać się do dermatologa , na pewno będzie wiedział co Ci dolega i zastosuje odpowiednie leczenie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...