Skocz do zawartości
Forum

Odbijanie powietrzem po jedzeniu lub piciu


Gość gosc

Rekomendowane odpowiedzi

W ciagu tego okresu objawy są i nie ulegly zmianom. Zostało u mnie wykonane po raz nastepny gastroskopia która wykluczyła bakterie HP wrzody itp. Ale za to manometria wykazała Niewydolnosc wpustu dolnego cisnienie spoczynkowe w granicach 5 , i zaburzenia spastyczne górnego zwieracza , leki emanera zirid , koncze leczenie zero poprawy co robic dalej ?

Odnośnik do komentarza

Czy ktos kiedys wspomnial o chorobie trzewnej? Celiakia czesto mylona jest z zespolem jelita drazliwego. mam podobna sytuacje i teraz mam badania na to. sam jestem ciekawy czy w koncu dojde co mi dolega. Puki co po 3 dniach diety bezglutenowej czuje ze czuje sie lepiej i mam wiecej energii. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

@~pppp: Hej, od roku mam identyczne objawy i też badania w normie, jedynie lekki uchyłek w przełyku i trochę żółci w żołądku. Brałem te same leki - u mnie Zirid nie pomaga (przynajmniej wyraźnie) ale i nie przeszkadza, Emanera i Controloc nasilają objawy. Zauważyłem, że pomaga spożywanie bardzo dużej ilości magnezu i potasu pewnie z uwagi na korzystny wpływ na układ mięśniowy i nerwowy. W moim przypadku pomaga też (przynajmniej na krótko) jedzenie suszonych bananów (po zwykłych jest gorzej) i macy razowej. Tak jak u Ciebie problem jednak nadal jest i bardzo utrudnia życie.

Czy coś się posunęło do przodu w Twoim przypadku i udało się dojść do tego jak to leczyć?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

a badaliście się w kierunku pasożytów i grzybów? bóle w różnych partiach brzucha, odbijanie, zgaga, zła perystatyka jelit, niedotrawianie pokarmów, opryszczka na twarzy, ramionach, w gardle, niedobory witamin i mikroelementów, utrata wagi, bóle głowy itp. mogą świadczyć o tym, że macie w organizmie sublokatorów - przy czym najczęściej morfologia itp. badania wychodzą idealnie :)

Odnośnik do komentarza

szkoda ze nikt was nie informuje na temat diety tylko jeszcze zmniejszy wam dzialanie kwasu solnego, ktore potem doprowadzi do przyrostu HP ze wzgledu na to ze zdrowy organizm wydziela tyle sokow trawiennych ze one nie przezyja. Dieta a nie leki. Polecam SCD albo GAPS a nie glupoty ktore lekarze mowia, ja wyleczylem tak refluks zoladka ktory trwal bite 6 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zaden lekarz nie wspomnial o diecie.... banda idio***

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...