Skocz do zawartości
Forum

Długo utrzymujący się stan podgorączkowy


Gość SheBonkee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zwracam sie tutaj z zapytaniem, ponieważ mój lekarz rodzinny nie wiem jak mi może pomóc. Od dłuższego czasu (okres jakiś 4-5tyg) miewam stanu podgorączkowe, 36,9 - 37,5, pewnie normalnie nie martwiła bym sie tym, ale dochodzi do tego złe samopoczucie, osłabienie itp. Zrobiłam juz morfologie krwi, ale wyniki są ok. Może ktoś wie czego to mogą być objawy i jakie jeszcze badania mogę zrobić??
Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Nikt nie napisze?? Chciałam jeszcze dodać, że osatatnio żyję troszkę w stresie, ale mój lekarz rodzinny wykluczył to powiązanie ze stanem podgorączkowym, a ja się ciągle źle czuje, chciałabym coś z tym zrobić bo nie potrafie normanie funkcjonować przez to :/

Odnośnik do komentarza

Witaj Serdecznie :) Posłuchaj my możemy tu tylko gdybać :)
a robiłaś CRP mi się wydaje że to jakiś stan zapalny toczący walkę w organizmie jeżeli zrobiłaś wszystkie badania i nic ( wszystko Oki ) a dalej czujesz się źle i nic cie nie boli tylko czujesz się słabo doradzała bym jeszcze udać się do ginekologa zrobić badania podstawowe cytologie usg oraz badanie moczu no i dla spokoju usg brzucha gdyby jednak okazało się że wszystko Oki niech lekarz dla świętego spokoju zapisze ci antybiotyk na stan zapalny np.Cipronex :) i wtedy zobaczysz raczej wszystko powinno minąć jak czujesz się słabo kup sobie w aptece także jakieś witaminy !!! i odpocznij

Odnośnik do komentarza

~SheBonkee
Nikt nie napisze?? Chciałam jeszcze dodać, że osatatnio żyję troszkę w stresie, ale mój lekarz rodzinny wykluczył to powiązanie ze stanem podgorączkowym, a ja się ciągle źle czuje, chciałabym coś z tym zrobić bo nie potrafie normanie funkcjonować przez to :/

Nie chcę cię straszyć, ale utrzymujące się podwyższone temperatury mogą nawet świadczyć o obecności nowotworu w organizmie i o przerzutach. Myślę, że warto zrobić też inne badania poza krwią np ginekologiczne tzn cytologia, badanie piersi, usg brzucha. Stan podgorączkowy występuje gdy organizm walczy z chorobą

Odnośnik do komentarza

Dziekuje wam, porobie te badania, myslalam ze jeszcze bym zrobila wymaz z gardla, a z rakiem to raczej nie, mam dopiero 22lata, w moim wieku chyba jest mało zagrozenie :) No i oczywiscie chciałam dodac, że wit biore jak tylko sie to zaczeło dziac, falvit i żelazo, bo poczatkowo myslałam, że moje złe samopoczucie jest spowodowane anemią

Odnośnik do komentarza

Bardzo mi przykro :-(
Ja mam utrzymujący się stan podgorączkowy z przerwami od kilku miesięcy. Antybiotyki przyjmuję w cyklach. Już jestem tym strasznie zmęczona. Brak energii. Wegetacja. W badaniach mi wyszły uchyłki esicy. Ale już sama nie wiem, czy jest możliwe, żeby stan zapalny przez te uchyłki się tak długo utrzymywał ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...