Skocz do zawartości
Forum

Przerost prostaty u nastolatka


Gość Bartek18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od około roku mam taki problem. Podczas sikania odczuwam dyskomfort, czuje że coś blokuje strumień. Czasem jak zacznę sikać z wciągniętym brzuchem, to na początku sikam normalnie, a gdzieś w połowie znowu to samo. Dodatkowo podczas mikcji strumień jest dużo słabszy niż kiedyś był, a pod koniec mikcji mocz wypływa kropelkami, mam uczucie że pęcherz nie został opróżniony w 100%. Co dziwne nie odczuwam częstej potrzeby oddawania moczu. Wieczór oddaje mocz o 22, a rano jak wstanę o 8 to nie odczuwam potrzeby oddania moczu. Tak samo jak idę do szkoły, to mocz oddaje około 7:00 i kolejną potrzebę mam dopiero kolo godziny 12, więc pod tym względem nic się nie zmieniło. Czy jest taka możliwość że mam łagodny przerost prostaty ? Dodaje że mam 15 lat i masturbuje się prawie codziennie. Co mam zrobić ?

Odnośnik do komentarza

ErykW
Tez wlasnie mam problemy z oddawaniem moczu. Jak to sprawdzić?

Witam!
Niestety nie napisał Pan czy trudnościom w oddawaniu moczu towarzyszą inne objawy. Powodem dolegliwości może być infekcja układu moczowego. Nie można wykluczyć chorób prostaty. Proszę udać się do lekarza rodzinnego. W razie konieczności otrzyma Pan skierowanie do specjalisty urologa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...