Skocz do zawartości
Forum

Czy masturbacja pogarsza trądzik?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy sobie wkręcisz, że masturbacja powoduje trądzik to tak będzie i tu pomoże już nie dermatolog a psycholog, bo to już zaliczać będzie się do psychoz. Gdzieś czytałem, że istnieje już taka fobia i ma swoją oficjalną nazwę jednak nie wiem jaką, polega na strachu przed spożyciem jakiegoś produktu spożywczego bo może on powodować pogorszenie stanu cery........ Wiecie co to efekt placebo? Nie? To poszukajcie i poczytajcie, ja walkę z trądzikiem wygrałem po przez medytację, którą zaraziła mnie moja dziewczyna, super relax, spokój, opanowanie, pamiętajmy, że naszym ciałem sterują hormony, na które nie mamy bezpośredniego wpływu (tylko poboczny) np. długo trwały stres zaburza prawidłową gospodarkę hormonalną. A więc take care brothers and sisters .............
Odnośnik do komentarza
Czytałem na jakimś forum wypowiedzi ludzi na ten temat. Jedni pisali, że to bzdura. Ale kilka osób napisało, że przestali się masturbować na jakiś czas i zauważyli poprawę. Myślę, że u niektórych ma to spore znaczenie, u innych mniejsze. A ci co piszą, że to nie ma znaczenia i to jakiś mit, prawdopodobnie nie mają problemów z trądzikiem lub nie próbowali powstrzymywać się od masturbacji. Rada jest jedna. Po prostu zrób sobie przerwę na dwa, trzy tygodnie i sprawdź ;)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...