Skocz do zawartości
Forum

Silny ból ucha a zapalenie ucha


Gość sl...18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Od 2 dni bolalo mnie ucho, 3 dnia juz nie dało rady wytrzyać, stwierdziłem, że mam zapalenie ucha, poszedłem do rodzinnego do ucha nie zajrzała tylko nacisneła, zbadala mnie, przepisała mi ktopelki, Amotaks Dis i Ibuprofen. Dostałem takrze skierowanie do poradni otolaryngologiczynej powiedziala, że jak leki nie zadzałaja to mam iść. Dziś jest dzień 4 mojej męczarni, biore leki wg zalecen lekarza, lecz ten przeciw bolowy ibuprofen nie pomaga, boli caly czas, nie spalem cala noc, łzy mi ciekna z bolu, i tu kieruje moje pytanie do specjalistów czy mam sie wybrać do tej poradni czy poczekać jeszcze pare dni? Z góry dziekuje za odpowiedz.
Patryk 19lat

Odnośnik do komentarza

Witam pytanie kierowane do doświadczonego laryngologa . Od około 5 lat leczę u siebie stale nawracające ostre stany które za każdym razem pogarszają stan słuchu, przeszedłem szereg operacji inwazyjnych które znacznie zmieniły konstrukcje ucha( wewnętrzną ) . Dodatkowym problemem jest grzybica która nawraca od około 3 lat . Nie mogę protezować słuchu do puki stany zapalne nie ustaną przez minimum rok . Leczę się w między narodowej klinice pod warszawą co jest dla mnie dosyć skomplikowane z powodu odległości dojazdu oraz odległych terminów wizyt , pytanie czy jest jakaś dobra klinika w okolicach DŚ lub za granicą która się specjalizuje w leczeniu schorzeń tego typu ? i jakie powinny być działania indywidualne aby zapobiegać nawracaniu stanów zapalnych i grzybiczych

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...