Forum Zdrowie

Flegma zabarwiona krwią i uczucie ciała obcego

~ma...in

~ma...in

Witam! Mam 30 lat i jestem kobieta, w kwieetniu tego roku mialam rtg klatki pirtsiowej,po ktorym lekarz radiolog sugerowal guza pluc, jednak pulmunolog stwierdzil ze to tylko zapalenie pluc; przyjelam kilka antybiotykow, mialam kolejne 4 rtg , w ktorych wedlug lekarza nie bylo nic niepokojacego, jednak poniewaz wciaz zle sie czulam lekarz zlecil mi tk klatki,bylo to 8 tyg temu i wynik tez wedlug lekaza jest ok, poza 4 mm kropka w dole pluva,ktora prawfopodoobnie jest blizna po zapaleniu pluc,kolejne tk bede miala w styczniu. Niestety wciaz czuje sie zle, mam klujacy bol w plecach czasami w klatce, dretwieje mi reka,od 2tyg odpluwam troche flegmy zabarwinej delikatnie krwia choc nie mam kaszlu, czuje jakby cialo obce w szyji i ucisk ktory promjeniuje do klatki i ucha. Morfologia crp i badanie moczu z przed 4 tyg w normie. Bardzo prosze o porade bo juz odchodze od zmyslow. Czy jest mozliwe ze wciagu 2 mcy guz powstal i daje objawy, czy mogl byc pominiety w badaniu tk niezauwazony. Z gory dziekuje za odpowiedz! Serdecznie pozdrawiam!

Odpowiedzi znajdują się poniżej

DoctorQuinn

DoctorQuinn

Witam!
Opisane przez Panią objawy zdecydowanie wskazują na konieczność dokładniejszej diagnostyki. O tym jakie badania dokładnie wykonać powinien zdecydować jednak specjalista pulmonolog. Na pewno wskazane jest jednak USG szyi, RTG kręgosłupa i być może konsultacja gastrologiczna. Opisane przez Panią objawy niekoniecznie bowiem muszą być związane z układem oddechowym.

25895 doctorquinn Kobieta, 27 lat, Lublin