Skocz do zawartości
Forum

Flegma zabarwiona krwią i uczucie ciała obcego


Gość ma...in

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam 30 lat i jestem kobieta, w kwieetniu tego roku mialam rtg klatki pirtsiowej,po ktorym lekarz radiolog sugerowal guza pluc, jednak pulmunolog stwierdzil ze to tylko zapalenie pluc; przyjelam kilka antybiotykow, mialam kolejne 4 rtg , w ktorych wedlug lekarza nie bylo nic niepokojacego, jednak poniewaz wciaz zle sie czulam lekarz zlecil mi tk klatki,bylo to 8 tyg temu i wynik tez wedlug lekaza jest ok, poza 4 mm kropka w dole pluva,ktora prawfopodoobnie jest blizna po zapaleniu pluc,kolejne tk bede miala w styczniu. Niestety wciaz czuje sie zle, mam klujacy bol w plecach czasami w klatce, dretwieje mi reka,od 2tyg odpluwam troche flegmy zabarwinej delikatnie krwia choc nie mam kaszlu, czuje jakby cialo obce w szyji i ucisk ktory promjeniuje do klatki i ucha. Morfologia crp i badanie moczu z przed 4 tyg w normie. Bardzo prosze o porade bo juz odchodze od zmyslow. Czy jest mozliwe ze wciagu 2 mcy guz powstal i daje objawy, czy mogl byc pominiety w badaniu tk niezauwazony. Z gory dziekuje za odpowiedz! Serdecznie pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Panią objawy zdecydowanie wskazują na konieczność dokładniejszej diagnostyki. O tym jakie badania dokładnie wykonać powinien zdecydować jednak specjalista pulmonolog. Na pewno wskazane jest jednak USG szyi, RTG kręgosłupa i być może konsultacja gastrologiczna. Opisane przez Panią objawy niekoniecznie bowiem muszą być związane z układem oddechowym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...