Skocz do zawartości
Forum

Złe samopoczucie i różne dolegliwości


Gość mmmmmmm

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 20 lat. Od jakiegoś czasu coś się dzieje. Już od kilku miesięcy zaczynały mi się takie objawy, ale w lipcu nastapiła kumulacja. Potem nieprzejmując się tym pojechałam na wakacje, ładnie szalejąc. Teraz boli mnie wszystko, wszystkie kończyny, ciągle cierpną i tracę czucie, przede wszystkim nogi i prawa strona ciała, więc kumulacja jest na prawej nodze, bardzo boli mnie kręgosłup, tez z prawej strony w lędźwiach, mam zawroty głowy, nudności, bóle brzucha też z prawej strony, ból pod lewą piersią, zaburzenia widzenia ( ciągłe przewidzenia, wszędzie pełno kolorów), zaburzenia słyszenia ( słyszę wszystko z oddali), czuję jakbym traciła świadomość. Dzisiaj sprzątałam, schyliłam się, podniosłam się i poczułam że coś mi się przemieściło w kręgosłupie, tak że zakręciło mi się w głowie, dostałam duszności, tetno mi skoczyło i teraz bardzo boli mnie brzuch na tej samej wysokości co kręgosłup. Czy ktoś się orientuje co to może być ?
Nie wiem nawet od czego zacząć. Byłam u neurologa, powiedział że nie widzi tu żadnego ostrego stanu, ale żebym zrobiła zdjęcie kregosłupa, że zapisze mnie do jakże długiej kolejki na rezonans. W przyszłym tygodniu pójdę na badanie krwi i zrobię zdjęcie kręgosłupa.
Wiem, że moga to byc tez objawy niedoboru jakiegoś makro lub mikro elementu, a brałam przróżne używki ( w sumie od trzech tygodni nic nie biorę ) więc jest to prawdopodobne. Więc na wszelki wypadek uzupełnie ten pierwiastek, tylko który najlepiej ?

Odnośnik do komentarza
Gość mmmmmmmmmmm

Nie kojarzę tego z niczym konretnym, stopniowo to sie dzieje od jakiegos czasu i teraz jest kumulacja.
Badania krwi jeszcze nie robiłam, pójde w poniedziałek. Niedawno bliska mi osoba zachorowała na białaczkę ot tak, poszła na badanie krwi i natychmiast do szpitala więc jakos tak ciągle odkładam ten termin badania krwi.
Kleszcz nie przypominam sobie, ale jest to możliwe gdyż biegam duzo po róznych lasach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...