Skocz do zawartości
Forum

Metody leczenia raka prostaty


Gość ka...rz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Niestety nie zamieścił Pan żadnych informacji o sobie. Te informacje o nowotworze, które Pan podał również nie są kompletne. Proszę bowiem pamiętać, że wybór najbardziej właściwej metody leczenia powinien opierać się na analizie bardzo wielu czynników. Proszę o tym porozmawiać z lekarzem prowadzącym - na pewno odpowie na wszystkie Pana pytania i pomoże wybrać najlepszą metodę leczniczą.

Odnośnik do komentarza

Przy normalnych rozmiarach (bez przerostu) można skorzystać z metody HIFU; w Polsce jeszcze chyba nadal nie refundowana (koszt ok 17 tys. :/)
Polega na ablacji w tem. do 85°C Leczenie wymaga krótkiego pobytu w szpitalu i przebiega przeważnie bez komplikacji, bez narażenia na promieniowanie. W razie potrzeby zabieg można powtarzać.

Odnośnik do komentarza
Gość Aganieszkaloc

Moja historia walki z rakiem W lutym 2016 roku po 2 miesiącach leczenia przeziębienia dowiedziałam się, że to nie jest przeziębienie, a Chłoniak Hodgkina (ziarnica złośliwa) stadium IVb.Leczenie chemioterapią ABVD zaczęłam na początku maju . Niestety nie dała żadnej poprawy. Po 5 kursach okazało się że guz który zaatakował moje płuca z 17 cm urósł do 19 cm. W październiku postanowiliśmy leczenie wesprzeć ekstraktem z konopi CBD dokanaliśmy zakupu w Konopnej farmacji w Poznaniu na ul. Ratajczaka 33 , Następne ekstrakty kupiliśmy przez internet bo nie jestem z Poznania. Na chwilę obecną jest znaczna poprawa (guz zmalał do niecałych 9 cm), jednakże względu na to, że poprzednia chemioterapia nie dawała rezultatów czeka mnie też autoprzeszczep szpiku, co nie zmienia faktu , że ekstrakt spowodował zmniejszenie guza, moje samopoczucie jest o niebo lepsze i mam większy apetyt . walczcie o siebie nie podawajcie się i znajdźcie sposób aby wygrać z tą chorobą !! życze powodzenia !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...