Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego piersi mi nie rosną?


Gość an...85

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 14 lat, od roku miesiączkuję, ale nieregularnie, a piersi nie rosną - sa już widoczne krztałty piersi, ale nic wiecej. Dlaczego one nie rosną? Czy są jakieś powody, dla których nie rosną? Może powinnam się wybrać do lekarza? Mama powiedziała, że w moim wieku miała o wiele większe piersi, siostra z resztą też w moim wieku miała większe piersi... Proszę o pomoc!
Odnośnik do komentarza
Witam! Mam na imię Magda i będe miała w tym roku 19 lat, a wogóle nie mam biustu. Od 2 lub 3 lat miesiączkuje. Zaczynam się martwić bo nie wiem czy coś złego się ze mną nie dzieje. Nie wiem czy powinnam iść do jakiegoś lekarza, jeżeli tak to do jakiego lekarza powinnam sę zgłosić. Prosze o pomoc!
Odnośnik do komentarza
Gość Dlaczego piersi mi nie rosną?
Dziewczyny!!
Bez przesady zamartwiać się o to ,że nie macie piersi??
Kurcze ja was nie rozumiem ,piersi nie mam dużych można powiedzieć że ich w ogóle nie widać wiec...
Nie ma co się zamartwiać , po co ?? żeby ci faceci patrzyli w cycki ?? nic miłego..
Więc mówię wszystkim z góry ,że już nie miałyście się o co zamartwiać....
pozdrawiam !! :D
Odnośnik do komentarza
Gość -.Liwcieeen
Witam !

Mam lat 17, 172 cm wzrostu i waze 62kg.
Rozwijam sie jak na moje oko "standardowo" .. ale jeden szczegol rzucil mi sie w oczy .
moje PIERSI .. sa moim zdaniem za male jak na moj wiek i malo rozwiniete .. brodawki takze.

moge cos z tym zrobic ? poczekac ? od czego jest to zalezne ?

czekam na pomocna odpowiedz.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...