Skocz do zawartości
Forum

Zmieniony wygląd brodawek - czyto coś groźnego?


Gość ww...17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 17 lat i od jakiegoś czasu zauważyłam, że mam bardzo dziwne brodawki... Są porozdzielane, a w środku znajduje się jakiś biały płyn... Badałam sobie piersi i nie wykryłam żadnych guzków, a po naciśnięciu brodawki ten płyn nie wyciekł. Jestem pszestraszona. Czym to może być spowodowane... Czy to może być rak brodawki? Nie wiem, co mam robić... Dodam jeszcze, że w mojej rodzinie był rak piersi i szyjki macicy... Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie...
Odnośnik do komentarza
Gość NaTuSiAa92
Mam jeszcze jedno pytanie...od kilku dni podczas snu,gdy leżę na klatce piersiowej odczuwam kłucie w lewej piersi oraz nieprzyjemny lekki ból (jak bym miała poobijane piersi)...ale gdy zmieniam pozycję kłucie mija. Cczy to może mieć coś wspólnego z dojrzewaniem, czy jest to coś poważnego?? Proszę o odp...

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Gość Lekarz Agnieszka Barchnicka
Kłucie przy zmianie pozycji ciała - stawiam na nerwoból. Proszę unikać długiego siedzenia, a jeśli istnieje taka konieczność (choćby nauka) proszę robić przynajmniej co godzinę przerwy - przejść się parę kroków, wykonać parę ćwiczeń rozciągających. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Gość Maaaaaartyyna19_pomorskie
WITAM, Mam na imię Martyna i mam 19 lat ;d jestem w 24 tyg ciazy ;). od kad pamietam od czasow podtawowki mialam dziwne brodawki sutkowe. są ciemniejsze i jakby popekane oraz widac na nich ciemno brazowe strupki nie bolesne nie swedzace nic sie z nimi nie dzieje jesli sie je namoczy mozna je zdjąc wtedy z jednej strony sa ciemno brazowe a od strony ktorej sie zrywa sa białe ;) . za jakis czas znow sie one pojawiają :) bez wzgledu na to czy je zostawie czy zerwe ;) . z brodawek nic nie wycieka duzo razy je sciskałam . moj lekarz nie badal nigdy mi piersi ... przed ciaza staralam badac sie sama i nie wyczulam zaadnych zmian w piersiach co nie jest trudne poniewaz piersi mam dosc małe ;) prosze o odpowiedz . Martyna
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...