Skocz do zawartości
Forum

Diagnoza - rak zrazikowy


Gość n/a

Rekomendowane odpowiedzi

U mojej 39-letniej siostry rozpoznano raka zrazikowego lewej piersi o 3 stopniu złośliwości. 17 z 26 wezlow bylo zaatakowanych. Jej ER and PR sa ujemne: HER2 tez ujemny.Siostra miala usunieta lewa piers i wezly chlonne i bierze chemie czerwona (jest po drugiej, przed nia jeszcze 6 i naswietlanie). Slyszalam ze rak zrazikowy jest rzadsza forma raka piersi. Jakie sa jej rokowania?
Odnośnik do komentarza
comedo - carsinoma. Stwierdzono u mnie raka piersi pod nazwą comedo - carsinoma. To straszna dla mnie wiadomość, jak dla każdej kobiety, którą to spotyka. Najgorzej, gdy czyta się i słucha opinii na temat przeżywalności, choć to zapewne indywidualna sprawa każdego organizmu. Czasami mam to w nosie, a czasami wpadam w straszny dołek i płaczę. Czytałam, że comedo - carsinoma nie daje przerzutów, ale u mnie w pierwszym wartowniczym węźle znalazł się przerzut, pozostałe są wolne od nowotworu ( w sumie wycięto 10 węzłów). Czy mam szansę wyleczyć się z tej strasznej choroby...Martwie się, bo mam dziecko w wieku szkolnym.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...