Skocz do zawartości
Forum

Czy to objaw nerwicy?


Gość wa...84

Rekomendowane odpowiedzi

Pani magister czy duszności i nie wiem jak to nazwać płytki oddech spowalnianie mowy i osłabienie to objawy nerwicy? Byłam u ogólnego doktora, robiłam badania wszystko w porządku dał mi leki nerwicowe pomogło tzn. uspokoiłam się trochę ale w duszy dalej coś mnie męczy. Proszę o odpowiedź pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Witam, jeszcze raz czy mogę wiedzieć na czym polega psychoterapia? Czy tutaj są wskazane leki psychotropowe? Czy wystarczy wsiąść dostępne leki bez recepty'? Nie chciałabym się uzależnić od leków, dziękuję z góry za odpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Witam, mam ogromne problemy sama ze sobą..
Może zacznę od tego, że jestem na studiach na 2 roku. po pierwszym roku studiów, wzięłam urlop dziekański. Było to zalecenie psychiatry. Diagnoza- nerwica depresyjna.
W trakcie urlopu dziekańskiego było super. Odpoczęłam psychicznie. Znowu zaczęłam się cieszyć życiem.. Przez rok czasu brałam tabletki (nie pamiętam teraz ich nazwy) brałam jedną w ciągu dnia, a drugą na noc (ponieważ nie mogłam spać, snułam się po domu bądź płakałam)
Wracając po urlopie było nawet dobrze..
Ale już po miesiącu nauki ZNOWU się zaczęło... Nie mam ochoty na nic, wciąż płacze. Nie wychodzę z domu, nie mam kontaktu ze znajomymi.. Wciąż tylko mówię o nauce. Nie chce nigdzie wychodzić, a nawet jak gdzieś wyjdę to mam wyrzuty sumienia, że w tym czasie powinnam się uczyć..
Kilka dni temu oblałam egzamin... Niby jest poprawka, ale CO z tego?? cały czas płacze, zadaje sobie pytanie DLACZEGO są ludzie, które studiują po 2 kierunki i wszystko zaliczają. Dlaczego ja jestem taka głupia, dlaczego TYLE się uczę i nic z tego nie mam..
Czy ja jestem jakaś ograniczona..
Rodzina wysyła mnie do psychiatry, bo mówią, że jest tak samo jak wtedy... a ja nie chce ja nie chce już do końca życia brać tabletek!! tak bardzo bym chciała, żeby było normalnie.. żebym studiowała tak jak inni.. Przyznam, że czas studiów jak na razie jest dla mnie najgorszym etapem w życiu.. Tylko płacz i bardzo niska samoocena...
Wiem, że "uratowało by" mnie odejście z uczelni. Ale ja tego nie chce! co ja mam robić jeśli nie studia? dlaczego mój brat studiuje, ma stypendium, dlaczego mój chłopak studiuje i tez ma stypendium.. Ostatnio nawet zastanawiam się nad tym, żeby zerwać z chłopakiem.. widzę jak się męczy, jak stara się mi pomóc...
Cały czas radzi, żebym to zostawiła..., bo nie w takiej dziewczynie się zakochał..
Podobno kiedyś byłam wesoła, lubiłam się bawić, stroić itd..
Nie wiem ja tego nie pamiętam.. Teraz najczęściej NIC mi się nie chce.
Potrafię całe dnie chodzić w piżamie, nie malując się nie czesząc bo po co?

Czy jednym wyjściem dla mnie jest ponowna wizyta u psychiatry?
TAK bardzo bym tego nie chciała...

Co mam zrobić?:(
Odnośnik do komentarza
Dzień dobry od miesiąca mam dziwne objawy drganie rąk, bóle kręgosłupa, pocenie się (stóp ) tiki nerwowe, bóle głowy, problemy z sennością, problemy z oddychaniem, kołatanie serca czasem występuje. Jeśli mam takie objawy wychodzę na świeże powietrze, wtedy czuję się lepiej. Co mam robić?
Odnośnik do komentarza
Witam mam poważny problem. Koleżanki z klasy mi ciągle dokuczają włamują mi się na gg i piszą jakieś głupie opisy o moich znajomych z klasy. Trwa to już nie pamiętam dokładnie ile ale jakieś 3 miesiące na pewno. Nie wiem co mam robić? Myślę cały czas o śmierci. Nikt o moich problemach nie wie. Najchętniej bym się zabiła, co mam robić? Moja psychika tego nie wytrzymuje. Chciałam się pociąć, ale nie mam odwagi do tego. Pomóżcie mi!;[
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...