Skocz do zawartości
Forum

Depresja lękowa?


Gość ro...10

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ro...10
Mam 21 lat, od kilku lat stresowało mnie wychodzenie samej z domu, żeby wyjść na zakupy brałam ze sobą koleżanki. Teraz sie pogorszyło, wyszłam za mąż, przeprowadziłam się, moja mama zmarła dwa lata temu i zostałam zupełną sierotą. W grudniu poroniłam ciążę. Czuję, że to już całkiem mnie pogrążyło. Mam straszne lęki przed wychodzeniem do sklepu, gdy już wyjdę serce bije mi jak szalone, bardzo się pocę i trzęsą mi się ręce. Czuję wtedy, że wszyscy na mnie patrzą i zastanawiam się, co sobie o mnie myślą. Wstydzę sie komukolwiek o tym powiedzieć. Teściowa naciska mnie, żebym poszukała sobie jakiejś pracy i nie wiem co mam robić, ponieważ mam lęki przed ludźmi.
Byłam u psychiatry, ale nie zupełnie powiedziałam o wszystkim. Psychiatra przepisał mi lek ARKETIS, lecz boję się go brać, bo na ulotce pisało, że może się na początku pogorszyć i nie wiem co mam robić dalej?
Odnośnik do komentarza
Tak jest! Mam takie same objawy i wiem, jak trudno z tym żyć! Ktoś, kogo to nie dotyka, nie jest wstanie zrozumieć. Byłam już na kilku wizytach u psychiatry, mam leki, ale objawy nadal się otrzymują i zastanawia mnie, kiedy mogą zmienić się moje myśli, mój stan! olita
Odnośnik do komentarza
Nie bierzcie leku A*** ! Będziecie tyć, ja zaufałam swojej doktór, wiedziała, że mam problemy z zaparciami i że chce schudnąć. Wiedziała, że brałam m***i schudłam na niej 12 kg, a ona dała mi taką bombę kaloryczną, że przy wzroście 156, mam 70 kg! Moja wina, że jej w ciemno zaufałam! Czytajcie ulotki i nie dajcie się oszukać! Wczoraj dopiero po roku, przeczytałam tą ulotkę i jestem zawiedziona na maxa! Przed leczeniem tym lekiem miałam 58 kg! Teraz to czuję potrójnie depresje! Lekarz wiedziała, że moim problemem jest otyłość, a ona dała mi ten lek!
Odnośnik do komentarza
Mój mąż wpadł depresje za granicą, ponieważ tam pracował i był zupełnie sam odizolowany. Języka obcego nie znał. Po przyjeździe do kraju był u lekarza przepisał mu leki i wszystko pomału minęło, ale zagranicę nie może jechać, bo te myśli i uczucie wraca, a tu nie ma pracy, teraz zaczął się źle znowu czuć, ale chciałam opisać jego objawy: rano męczy go kaszel, taki który kończy się wymiotami, a stolec oddaje po kilka razy dziennie. Co to może być i jak to leczyć?
Odnośnik do komentarza
mi a*** pomógł na bulimię a strasznie rzucałam się na na jedzenie a teraz jakoś pamuję nad sobą i przezyłam makabryczne święta w domu-dzień bez kłotni to dzień stracony+ sesja z poprawkami i jest dobrze, polecam
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...