Skocz do zawartości
Forum

Czy można kupić tabletki nasenne bez recepty? Jeżeli tak, to jakie są nazwy leków?


Gość ww...k6

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anetaa9010
w zasadzie to od jakichs dwoch lat nie przespalam calej nocy bez wielokrotnego budzenia sie. juz nie pamietam jak to jets wstac z lozka wypoczeta. od tygodnia jest jeszcze gorzej bo zasypiam o 3/4 nad ranem... no ale to akurat chyba przez problemy. zastanawiam sie nad jakimis tabletkami bo juz nie bardzo kontroluje co sie kolo mnie dzieje. zna ktos jakies skuteczne bez recepty?
Odnośnik do komentarza
Gość nic nie wart

Witam mam 26 lat i nie wiem co się ze mną dzieje mam lek przed wszystkim niską samoocenę i brak wiary w siebie od kąt pamiętam to mam początkowo myślałem że jestem tchórzem ale po jakimś czasie zrozumiałem że mogę posiadać chorobę sierocą w połączeniu z zaburzeniem maniakalno-depresyjne. od lat żyłem jak duch nigdy nie poznałem szczęścia nigdy go nie liznąłem. od kilku miesięcy tułam się jak włóczęga bo nastąpiło u mnie całkowite umarcie nadziei głodzę się już ok 2 tygodni ale nie chcę już walczyć z głodem i cierpieć psychicznie błagam o nazwę tabletek nasennych po których umrę bez boleśnie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...