Skocz do zawartości
Forum

Dziwne objawy po zażyciu amfetaminy - co robić?


Gość ig...06

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, trzy dni temu zażyłem po raz pierwszy 1 gram amfetaminy. 24 godziny po zażyciu zaczęły pojawiać się u mnie objawy lęków i halucynacji. Mam wrażenie, iż w obrębie kąta oka pojawiają się nieistniejące przedmioty/ludzie, znikające po odwróceniu się w daną stronę. Dodatkowo dochodzą nieuzasadnione lęki przed nieznajomymi ludźmi. Co powinienem zrobić i do kogo się zgłosić?
Odnośnik do komentarza
te "omamy" to po prostu zmeczenie oczu... Po długim czasie niespania to normalne :P ja czasami widziałam postacie jak z kreskówek z każdym drobnym szczegółem a na dodatek widziałam ruchy ich ust i słyszałam jak mówia do mnie po niemiecku... totalne farmazony ale przy wycieńczeniu organizmu takie fazki to normalka...
Odnośnik do komentarza
Gość Patryk29

Witam zacznijmy od tego ile dni nie spales, jak jedna dobe to raczej watpie zeby takie objawy na zesciu byly, ja nigdy nie odczuwalem zadnego leku na zejsciu, a juz tymbardziej halunów,oczywiscie mowie o jednej nieprzespanej nocy, po kilku to mozliwe,koledzy nizej pisza ze to mozliwe, wiec raczej nic ci nie jest.

Odnośnik do komentarza

mordeczki bralem amfe od czasu do czasu niekiedy 2 - 3 dni pod rzad poprostu to lubilem nawet bardzo bralem od okolo 6lat. ok byly zejsc jakies dziwne uczucie i tp wiecie jak jest ale ogolnie, ale tydzien temu poszedlem w tzw. maraton od poniedzialku do soboty nonstop od sztuczki na 12godz a koncowo juz po 2 nawet do 3. I wiecie co najgorszemu wrogowi nie zycze co mi dzis sie dzialo po zaaplikowaniu ok 0,5g na raz(bardzo duzo) ale po tygodniu to norma... pojechalem do pracy nie moglem rozmawiac z ludzmi balem sie wszystkiego a pocilem sie jak nie wiem caly mory balem sie ze zaraz zapadne NAJGORSZEMU WROGOWI NIE ZYCZE. TO jestem swieza historia wszystko mialo wczoraj miejsce. NIGDY ale TO NIGDY NIE WEZME TEGO badziewia!!! nie zycze wam tego co ja przezylem. I nie kozaczcie ze nie ma dziwnych akcji bo ja tez w to nie wiezylem, nie chcecie sie przekonac serio.....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...