Skocz do zawartości
Forum

Chroniczne zapalenie gruczołu prostaty


Gość 5g...ak

Rekomendowane odpowiedzi

Poszedłem profilaktycznie do lekarza urologa.Mam 65 lat. Problemy ( jeżeli można to nazwać problemem) jakie mam z oddawaniem moczu są prawie żadne.W nocy wstaję niezbyt często 1x, w zależności od ilości pitych płynów wieczorem. Jak jestem przeziębiony, chodzę częściej. Lekarz badanie przeprowadził w pozycji klęczącej z głową opartą na kozetce. Badanie to wykonał w gwałtowny sposób, kierując gwałtownie i mocno palec w kierunku gruczołu prostaty. Ból wycisnał mnie łzy w oczach, kazał szybko wstawać, nie dał chwili na pozbieranie się.
Potym badadaniu wykonał badanie ultrasonograficzne, które nie trwało dłużej niż 5sekund i postanowił diagnozę: chroniczne zapalenie gruczołu od ponad 20lat. 10lat temu byłem u urolga i orzekł, że wszystko jest w porządku. Badanie miało taki sam przebieg, lekarz nie zadawał bólu, trawało to znacznie dłużej , nie było tak bolesne.Zalecenia: badanie takie raz w tygodniu, może przyjąć prywatnie w niedziele o godz.9.00, żadnego alkoholu, przepisał dwa lekarstwa ( nie do odczytania), współżycie tylko w prezerwatywie (żona nie miała i nie ma żadnych (problemów rozmawiałem).Warunek leczenia przestrzeganie wszystkich jego zaleceń,przez 6 tygodnid do pół roku.Badanie i zadanie bólu potraktowałem jako masaż.W intenecie to nijak nie pokrywa się to z masażem. Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...