Skocz do zawartości
Forum

Ból brzucha


Gość Pawel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od paru dni nękają mnie bóle brzucha. Chyba od soboty lub piątku. Zauważyłem podczas wydalania rzadszy stolec. Gdy się nie ruszam(np. leże i oglądam TV) ból ustaje. Nie jest tu silny bój. W skali od 0 do 10 jest on na poziomie 4-5 . Za tydzień jadę o Wiednia więc liczę na poprawę.

Odnośnik do komentarza

wiesz co u mnie się te bóle też tak zaczęły a potem skończyło się to na tygodniowej wizycie w szpitalu.. wykryli mi zapalenie błony śluzowej żołądka, do tego zapalenie trzustki i wątroby plus coś tam jeszcze już nawet nie pamiętam. W każdym razie dostałam odpowiednie leki, dietę no ale co z tego jak mi bóle wracały z częstotliwością co tydzień ? w końcu jeden z lekarzy powiedział mi żebym spróbowała kupić rezonator biofotonowy, trochę się zdziwiłam bo myślałam że to urządzenie tylko dla ludzi starszych ale okazało się że jest tak naprawdę dla każdego i na każde schorzenie, zaczęłam stosować i póki co od pół roku zero objawów a ja czuję się jak nowo narodzona ! nie lekceważ tego bólu

Odnośnik do komentarza
Gość laola20

Od jakiegoś czasu męczyły mnie bóle brzuchu . Czasem było tak ,ze brzuch mnie bolał przez kilka dni cały czas albo łapały mnie takie skurczowe bóle trwające kilka sekund.
Byłam w szpitalu miałam robione badania krew, kał , mocz , USG , prześwietlenie klatki piersiowej i kolonoskopię (wszystko dobrze wyszło).Wyszłam ze szpitala a brzuch mnie nadal boli . Ból jest zlokalizowany z lewej strony w okolicach żołądka . Gdy mnie w danej chwili nie boli to odczuwam tam taki hmm dyskomfort a jak dotknę tego miejsca to pojawia się ból . Skurczowe bóle żołądka? mam kilka razy w ciągu dnia a na dodatek mam wrażenie jakbym miała coś w gardle .Ból promieniuje czasem aż do podbrzusza ) Co to może być?

Odnośnik do komentarza

~kiziamza
hej, od kilku miesiecy boli mne brzuch gdy dotykam pepek i prawa strone. Ogolnie tez czesto boli mnie brzuch, jest mi niedobrze gdy cos zjem. co to moze bycc??

To bardzo ogólne stwierdzenie, bo przyczyn bólu brzucha może być bardzo dużo. Może być on ze stresu, może być od niestrawności czy refluksu. Musisz iść do lekarza i poddać się badaniom. Bo inaczej nie da się stwierdzić co Ci dolega

Odnośnik do komentarza

~pr...ki
dzien dobry. od dwuch dni miewam bol w dolnej partii brzucha co to moze byc ? paulina 16 lat

Witam!
Zamieszczony przez Panią opis rzeczywiście jest dość lakoniczny. Proszę napisać coś więcej, tj. gdzie dokładnie Panią boli, kiedy, w jakich okolicznościach ból ustępuje, jaki ból ma charakter, czy ustępuje po środkach przeciwbólowych, czy ma związek z przyjmowaniem pokarmu, itd.?
Szczegółowe dane pozwolą bowiem postawić wstępną diagnozę lub przynajmniej ukierunkować diagnostykę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...