Skocz do zawartości
Forum

Wysoki poziom kreatyniny i mętny mocz a usunięcie kamienia nerkowego


Gość pa...cz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie jestem pewien czy ktos przeczyta ta wiadomosc i czy dostane odpowiedz. Moja mama ma 65 lat ostatnio miała rozbijany kamień w nerce, po tym zabiegu zaczął występować krwiomocz oraz bule. Po okolo 2 tygodniach udała sie do swojego lekarza urologa ktory stwierdził wodonercze bo kamień zablokował przewód moczowy. Odrazu skierował mamę do szpitala i powiedział ze bedzie chciał usunąć kamień za pomocą endoskopu. Po zabiegu zaprosił mnie i mojego tatę na rozmowę i poinformował nas ze ze względu na bardzo wysoka kreatynine 400 i mętny mocz nie mógł rozkroszyc kamienia dla dobra nerki , tylko wepchnol go spowrotem z przewodu do nerki.Zainstalował mamie dwie sondy i powiedział ze bedzie sprawdzał raz dziennie poziom kreatyniny. Prosze o pomoc. Paweł K. Przepraszam za błędy, ale jestem bardzo zdenerwowany cała sytuacja,pisze z telefonu.

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Wydaje się, że działanie lekarza jest prawidłowe. Wysoki poziom kreatyniny mógł mieć przyczynę w zastoju moczu co doprowadziło do upośledzonej pracy nerek. Gdy parametry ulegną poprawie to najprawdopodobniej będzie można przystąpić do usuwania kamienia. W razie wątpliwości zawsze możesz poprosić lekarza o dokładne wyjaśnienie procesu leczenia mamy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...