Skocz do zawartości
Forum

Niemożność odczuwania przyjemności podczas seksu i niepełny wzwód


Gość to...88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 25 lat nie masturbowalem sie wogule w swoim zyciu jakos nie moglem doprowadzic sie do erekcji mialem regularne polucje noce uprawialem sex kilka krotnie raz bylo dobrze a raz nie teraz mam dziewczyne i duzy problem.Mianowicie jakos slabo sie podniecam i moj czlonek niechce sie zrobic odpowiednio twardy do wspolzycia.Przy sexie oralnym tak i do tego nie czuje przyjemnosci przy erekcji a przy konkretach nie chce ze tak powiem stwardniec najdlem sie wstydu ostatnio i niewiem co mam robic

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisany przez Ciebie problem może mieć zarówno podłoże somatyczne jak i psychogenne. Zdecydowanie wskazana jest jednak dokładna diagnostyka, gdyż przyczyn takiego stanu może być bardzo wiele (nieprawidłowości naczyń/ ciał jamistych prącia, choroby układowe takie jak cukrzyca, stwardnienie rozsiane, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia hormonalne, przyjmowanie niektórych leków, nadużywanie alkoholu i wiele innych). Skonsultuj się ze specjalistą urologiem, który pokieruje dalszą diagnostyką i leczeniem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...