Skocz do zawartości
Forum

Częstomocz i kłucie w podbrzuszu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 19 lat i problem z częstym oddawaniem moczu.
Oczywiście w sytuacjach stresowych jest to dla mnie raczej normalne, bo chyba większość ludzi tak ma...
Aczkolwiek zauważyłam, że nie tylko wtedy tak jest... Na co dzień b.często wychodzę do wc, co jest dla mnie bardzo męczące... Wypijam dużo wody i innych napojów i etc. ale już po chwili muszę iść oddać mocz bo odczuwam ogromną potrzebę... tak jak by mi zaraz miało pęcherz rozsadzić... A już najgorzej jest, jak jestem wśród gości i wypijam dużo napojów typu cola itp. to potrafię wychodzić co chwile do wc jak opętana.... Nie jest to dla mnie normalne, zwłaszcza, że inni piją tyle samo co ja, to samo co ja, a nawet alkohol jak piwo itp. który jest bardziej moczopędny a przez całą imprezę wychodzą do wc z 3 razy?? A ja co parę minut.... ;/ W dodatku czasem odczuwam kłucie, zazwyczaj po lewej stronie tak bardziej w dolnych partiach burza[Nie wiem czy to jest dobrze okreslone] Raczej jest to łagodne takie uczucie kłucia aczkolwiek jakiś miesiąc temu raz mi się zdarzyło dość silne, które przeszło po jakiejś dłuższej chwili.
A żeby było tego mało, przez to, sypie mi się też nieco życie intymne... Podczas stosunku już po chwili odczuwam potrzebę wyjścia do wc...Już nie wspomnę, że po samym orgazmie... Ale ostatnio coraz częściej jest tak, ze po chwili i co chwile muszę wychodzić do wc. Nie jest do dlamnie wygodne jak i dla mojego partnera bo to nie jest fajne przerywać tak non-stop stosunek bo zaraz się po prostu posikam jak nie wyjdę oddać moczu :/
Bardzo utrudnia mi to życie bo czasem nawet przez ten fakt nie chce nigdzie wychodzić itp. bo zawsze myślę, co będzie jak nie będzie gdzieś wc a ja nie będę miała się nawet gdzie wysikać... Do tego bywa i tak często, że się ciągle nie wysypiam, bo przez noc potrafię się budzić co godzine, czasem co 2-3h i musze isc do wc bo czuję się tak jak bym przed spaniem wypiła z 2-3l wody... Zdarzają się noce, gdzie prześpie całe, chociaz i tak w godzinach 6-7rano kiedy to mogę pospać dłużej i tak i tak wtedy już się budzę bo muszę do wc..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...