Skocz do zawartości
Forum

Ból brzucha po posiłakch i biegunki


Gość ju...47

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 15. lat od 2 lat choruje na zapalenie tarczycy. teraz mam nadczynośc. mam takze problemy z sercem przy tarczycy ostatbio czesto sie mecze. Ale do tematu. od jakis 2 miesiecy boli mnie zoładek . gdy cos zjem odrazu mnie boli. jak czasami zjem cos słodkiego ledwo co boli. czasami czuje ze mam cieplejsza głowe. dotego boli mnie w okolicy trzustki. i troche w dół. lekarz prowadzacy w przychodni dał mi skierowanie na pasozyty. lecz nic nie wyszło. lepkarz takz estwierdził ze moze to od stersu. lecz ja sie wogule nie stresuje nie mam zadnego problemu. takze pojawia sie przeczyszczenie. Prosze o rade. ból czasami jest do nie wytrzymania . przez 1 miesiac brałam iberogast i było mi lepie. od kolejnego miesiaca biore krople zołdkowe ale ledwo co przechodzi. Prosze o szybko odpowiedz. Dziekuję

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Ciebie dolegliwości mogą mieć zarówno podłoże somatyczne jak i psychogenne (co zasugerował lekarz). By jednak postawić diagnozę psychogennego pochodzenia objawów, należy wykluczyć podłoże psychogenne, czyli wykonać pełną diagnostykę przewodu pokarmowego. Badanie w kierunku pasożytów to stanowczo za mało. Powinnaś zatem skierować się do specjalisty gastrologa, który pokieruje dalszą diagnostyką i ewentualnie leczeniem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...