Skocz do zawartości
Forum

Naczynioruchowy nieżyt nosa


Gość Deszczowa Piosenka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Deszczowa Piosenka

Od 2 lata leczę się na naczynioruchowy nieżyt nosa/ Biorę masę leków przez co zniszczyłam sobie śluzówkę i przynajmniej 2 razy dziennie leci mi krew z nosa, a po nocy jak wydmucham nos mam skrzepy krwi. Wszystkie leki przypisuje mi moja pani dr której mówiłam o tych krwotokach. Ja już mam dość nos piecze, krawii i cały spływa mi po gardle ta wydzieli przez co co raz choruję na jakieś zapalenie gardła. Badania alergologiczne miałam robione i nie wyszła mi żadna alergia. zatoki czyste. Nie wiem już jakimi innymi sposobami mogę isę leczyć by nie pogorszyć stanu swojego nosa.

Odnośnik do komentarza
Gość Dzeszczowa Piosenka

no chyba bede musiała tak zrobić... szkoda mi trochę bo od poczatku tak jakby zacznę leczenie. Wczoraj gdzieś wyczytałam że woda morska poprawia stan śluzówki nosa i że można ją bez obaw stosować.Dzisiaj ide do apteki po tą wodę.

Odnośnik do komentarza

hm, jeśli masz "szczescie" jestes alergiczka ta przypadlosc latwiej wyleczyc niz naczynioruchowy niezyt nosa, tutaj leki sa bardziej skuteczne i w ogóle wiecej wiadomo na ten temat. natomiast naczynioruchowy niezyt nosa ma bardziej zroznicowane podloze nie do konca poznane tak ze w nowoczesnej terminologi nazwa zostala zmienione na idiopatyczny niezyt nosa czyli na nieznany.

p.s. nawet jesli jestes alergiczka testy moga ja nie wykazac.

Odnośnik do komentarza

no właśnie nic nie wykazały, a katar mam prawie przez cały rok, tylko na kilka miesięcy zelżeje i tyle.... ale nadal jest. Ja już jestem podłamana, bo ani przecież do końca zycia nie będę stosować kropli

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...