Skocz do zawartości
Forum

Kłucie w trzonie prącia i trudności w oddawaniu moczu


Gość sk...88

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sk...88

Witam mam 25 lat
Od kilku miesiecy mam problem z parciem na mocz, w sytuacji kiedy nie moge skorzystac z toalety mam uczucie ze mam silna potrzebe oddania moczu, czuje kłucie w trzonie prącia, kurczy mi sie penis jest blady, czuje pieczenie podczas sikania. powyzsze objawy wystepują takze podczas wysiłku fizycznego. W normalnej sytuacji nasada żołedzia jest koloru fioletowego, czasami czuje kłucie, zauwarzyłem dziwne zmiany pod napletkiem. Robiłem posiew (jałowy), badanie ogólne (tez nic ciekawego nie wykazało) USG jamy brzusznej (tez nic). Urolog stwierdził zapalenie cewki moczowej, po antybiotyku mi nie przeszło.
Dodam ze masturbowałem sie przy uzyciu masła do ciała który zawiera alkohol,paraffinum, glyceryl itd. mysle ze po nim mam takie skutki. Na początku było kłucie teraz uczucie parcia na mocz. Czy to mozliwe zeby objawy wystepowały tak długo, czy to mozliwe ze jest jakis ze to od tej masturbacji?
Prosze o jakies wskazówki

Odnośnik do komentarza

Witam!
Jest to dość mało prawdopodobne by opisane objawy były skutkiem masturbacji z użyciem masła. Tak jak powiedział Panu urolog najbardziej prawdopodobną przyczyną takich dolegliwości jest zapalenie dróg moczowych. Fakt, że antybiotyk nie zadziałał nie oznacza jednak, że jest to nieprawidłowa diagnoza. Warto byłoby zatem wykonać badanie moczu z posiewem i antybiogramem, a następnie zastosować antybiotykoterapię celowaną.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...