Skocz do zawartości
Forum

Chipochromna anemie i białko w moczu


Gość ka...81

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ka...81

dzien dobry.od dziecka lekarze w polsce stwierdzali u mnie anemie ,mimo ze prawidlowo sie odzywialam mialam prawidlowa wage ale nie wykonali mi dodatkowych badan.lekarz w czechach stwierdzil u mnie chipochromna anemie ,wage mam prawidlowa i odzywiam sie sprawnie.czy mialabym isc na dalsze badania czy nie?mam strach bo przeczytalam w internecie ze nie musi byc zwykla anemia ale cos wiecej.mam jedna nerke nie mam pochwy a wlosy mi strasznie wypadaja z glowy,od dziecka mam tez niezidentyfikowane zabarwienie lewej piersi (kawa z mlekiem a na tym jeszcze ciemno brazowe plamki).czesto tez w moczu wychodzi mi bialko ale to lecze co jakis czas antybiotykami.chce wiedziec czy to swiadzy o czyms powaznieszym mam isc z tym do lekarza czy moge leczyc anemie sama.ta anemie wykrykl u mnie gastrolog nie bylam jeszcze u obwodowego lekarza z wynikami.kazdy doktor bagatelizuje ta anemie a ten u ktorego jestem ani sie temu zbytnio nie zajmie,mialabym go upozonic na te zle wyniki i doproszowac sie o leczenie.(gastrolog dal mi skierowanie na badanie krwi az za 4 miesiace).jakie witaminy mam brac.uzywam kompleks witamin omega plus.bardzo prosze o rade i z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety bardzo chaotycznie opisała Pani historię swojej choroby i objawy. Nie zamieściła Pani też wyników badań. Proszę bowiem pamiętać, że anemii jest kilka rodzajów w zależności od parametrów morfologicznych i wielu innych. Z opisu wynika także, że ta anemia nigdy nie była leczona, choć powinna! Proszę też pamiętać, że anemię powinien leczyć lekarz! Przyjmowanie preparatów witaminowych nie rozwiąże problemu. Powinna się Pani zatem skonsultować z lekarzem internistą, który całościowo zbierze wywiad, zbada Panią, zleci właściwe badania dodatkowe a następnie rozpocznie właściwe leczenie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...