Skocz do zawartości
Forum

Galaretowate ziarenka w spermie


Gość ka...or

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ka...or

Witam serdecznie,
zauważyłem od jakiegoś czasu zmiany w moim nasieniu. konsystencja z klarownej, elastycznej zmieniła się w mix śluzu i małych galaterkowatych ziarenek.
oddając nasienie do badań na posiew zauważyłem, iż po pewnym czasie tracą swoją galaretowatość na bardziej płynną formę.
bylem z tym problemem u urologa, ktory przypisał mi antybiotyk (przeciw moze jakimś bakteriom). po badaniach na posiew nic nie stwierdzono (brak wychodowanych bakterii) a ocena wertykalna także nie przynosi diagnozy.
antybiotyki, badania a nasienie dalej posiada galaretkowate elemety.

Proszę o informację co jest na rzeczy ponieważ planuję dziecko i nie wiem czy ma to wpływ na jakość i ruchliwość plemników (chyba tak...to baredziej gęste środowisko).
ps. nie są to żylaki jąder ani zapalenie.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety na podstawie zamieszczonego opisu nie jestem w stanie postawić konkretnej wiarygodnej diagnozy. Taki objaw może być wynikiem zapalenia prostaty czy też najądrzy. Jak napisał Pan w opisie antybiotyk był jednak nieskuteczny, a posiew jałowy. Pojawienie się galaretowatych ciałek może być także skutkiem odwodnienia lub rzadkiego odbywania stosunków. A propos wpływu na plemniki to powinien Pan wykonać klasyczne badanie nasienia by się o tym przekonać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...