Skocz do zawartości
Forum

Drgająca powieka


Gość Kamyczki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamyczki

Mam bardzo denerwujący problem. Otóż cały czas dość silnie drga mi powieka w jednym oku. Jak się przyjrzeć jest to dość widoczne i utrudnia mi funkcjonowanie. Zaraz pewnie kazdy powie że to od niedoboru magnezu, ale ja cały czas łykam magnez, już dobry miesiąc albo jeszcze dłuzej go biorę i nic. chciałabym się zapytać czy są jakieś inne przyczyny tej drgające powieki. Powiem tylko że nie mam innych obajwów ewentualnego braku magnezu.

Odnośnik do komentarza

wiesz co, ja kiedys czytalem ze to jest objawem nerwicy. nie wiem w jakim stopniu ty masz to, bo nie jestem w stanie powiedziec cos czytajac tylko twoj opis na forum. radze tobie pojsc do okulisty najpierw, moze i on pomoze. a jezeli nie przejdzie to musisz isc na pewno do psychiatry.

Odnośnik do komentarza
Gość supermarchew

Ja tez mam czsami taki problem i kiedy bylam u okulisty zapytalam sie, dlaczego mi drzy ta powieka (myslalam, ze moze to przez wade wzroku czy co), ale powiedzial, ze to juz nie do niego, ze to cos z nerwami. Wiec w sumie nic powaznego to nie znaczy

Odnośnik do komentarza

Mysle ze to albo brak magnezu (mowisz ze caly czas lykasz magnez, ale jesli pijesz duzo kawy albo napojow gazowanych, to i tak mozesz miec niedobor bo wyplukuja magnez z organizmu) albo cos zwiazanego z nertwami, zwroc sie do neurologa

Odnośnik do komentarza

musisz pojsc z tym do psychiatry, to na pewno i jestem w tym pewna na 100 procent, bo sama kiedys tak mialam. chodzilam do okulisty, ale on mi nie pomogl, a po konsultacji z psychiatra dostalam tabletki, lykalam ich cos z miesiac i przeszlo to mi, tak ze radze tobie jak najszybciej skonsultowac sie z psychiatra

Odnośnik do komentarza

do psychiatry to chyba lekka przesada...... może kup sobie dobryu magnze, bo nie wszystkie wchłaniją się tak samo. Idź do lekarza albo porpoś panią z apteki o jakiś środek, który dobrze się wchłania. Możesz tez kupić sobie Muszyniankę ( woda z magnezem) i jeśc orzechy laskowe.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Ja popieram pomysł z wodą. Też miałam problemy z drgającą powieką, brałam suplementy z magnezem oraz piłam ustroniankę z magnezem i witamina B6. Magnez się świetnie wchłania dzięki witaminie b6. A do tego woda jest całkiem smaczna. Problem z powieką się na szczęście skończył. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...