Skocz do zawartości
Forum

Naturalny sposób na niedoczynność tarczycy


Gość Andrzej40

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andrzej40

Niedoczynność tarczycy zdiagnozowano u mnie w wieku 20 lat. Od tego czasu pozostawałem pod opieką poradni endokrynologicznych i stale przyjmowałem leki - lewotyroksynę sodową. Podczas badania USG zdiagnozowano przerost tarczycy w obrębie lewego płata i dwa hipoechogeniczne guzki.

Za namową znajomego zacząłem pić Alfa Nectar ( wyciąg z miodu, czarnej porzeczki i aronii) i po 6 tygodniach stosowania zgłosiłem się na badania kontrolne. Badania USG wykazały prawidłowe wymiary tarczycy , o prawidłowej echo strukturze. Badania poziomu T3, T4 i TSH potwierdziły, że gruczoł tarczycy zaczyna funkcjonować tak jak u zdrowego człowieka. Lekarz prowadzący maksymalnie zmniejszył dawkowanie leku i nie wyklucza całkowitego jego całkowitego odstawienia.

Czy ktoś z Was również spotkał się z tym produktem i ma własne doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Gość ANDRZEJ40

Otwierając ten wątek na forum chciałem podzielić się swoimi pozytywnym wrażeniami po kuracji tym sokiem. Odczuwam zdrowe działanie alfa nektaru i serdecznie polecam go każdemu, nie tylko cierpiącemu na choroby tarczycy. Nie umniejszam przy tym roli tradycyjnej medycyny czy specjalistów. Wręcz przekonany jestem, że bez wzajemnej wymiany i konsultacji, nie osiągnąłbym takich rezultatów nie mógł cieszyc się dziś dobrym zdrowiem.

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

a sądzisz że sok ją ma? Przecież to co najcenniejsze w owocach jest pod skórką w miąższu albo nawet samej skórce. A przy produkcji soku to jest wyrzucane. Po za tym w obecnych czasach w sokach jest również dużo chemii....

Odnośnik do komentarza
Gość ramoneska

Dzieki ze sie dzielisz swoim doswiadczeniem. Mysle, ze sok na pewno pomoze bo ogolnie miod, aronia i porzeczka sa bardzo zdrowe, ale czy dziala na tarczyce? juz slyszalam predzej o wlasciwosciah nalewki bursztynowej na spirytusie, ze to dziala. Slyszal ktos??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...