Skocz do zawartości
Forum

Kołatanie serca, osłabienie, tachykardia i osłabiony kręgosłup i płytki miażdżycowe


Gość fr...gg

Rekomendowane odpowiedzi

mam 37 lat
Przeszedlem na poczatku kwietnia straszna noc
kołatanie serca bicie ad ktorym nie moza zapanowac, coś jakby zaburzenia świadomosci.
Coś podobnego spotkało mnie dziesięć lat temu po zażyciu dwóch tabletek plusza , (tabletki kofeinowe) ale o znacznie mniejszym natężeniu.
Przyczyną ostatniego ataku była sytuacja społeczna (bezrobocie od dwóch miesięcy, telefoy itp)
dwa dni później byłem bardzo osłabiony.
Lekarz zlecił ekg , holtera i echo serca według niego wszystko ok.
Ale kregoslup osłabiony płytki miażdzycowe itp
Cały miesiąc jestem osłabiony, tachykardia ustąpiła po tygodniu po leczeniu bellergotem
lek powoduje że zasypiam na stojąco

podaje wyniki holtera

125738 quesow
sredni rytm hr 90
max rytm 141
min rytm 49
ponadto wykryto 7 pojedyńczych zaburzeń nadkomorowych
51 tachykardii 0 brachykardii
14 migotań przedsionków

7 pojedyńczych przedwczesnych pobudzeń komorowych

Odnośnik do komentarza

Witam!
Skoro specjalista kardiolog zinterpretował badania jako prawidłowe zdecydowanie powinien mu Pan zaufać. Jeżeli jednak ma Pan jakiekolwiek wątpliwości czy zrobił to prawidłowo zawsze może Pan skonsultować się z innym lekarzem kardiologiem. A propos tabletek, które Pan przyjmuje to rzeczywiście mogą one powodować nadmierną senność. Może warto byłoby je zatem zmienić. Proszę jednak pamiętać, że bardzo skutecznie łagodzą stany nerwicowe, czyli są skuteczne. W celu ewentualnej zmiany leku proszę skonsultować się z lekarzem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...