Skocz do zawartości
Forum

Brak koncentracji, zmęczenie i huśtawki nastroju u osoby pracującej


Gość an...az

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio wstaje z nienajlepszym samopoczuciem, opisze mój problem a więc ostatnio na niczym nie mogę się skoncentrować , brak jakiejkolwiek świadomośći, trudnośći z zapamiętaniem i kojarzenia faktów rano uczucie bezdechu lepiej zaczynam się czuć popołudniu jestem w stanie normalnym, nie mogę juz wytrzymać: ( ile bym spała czuje się strasznie czuje zmęczona nachodzą mnie dziwne huśtawki nastroju, i nietypowe myśli, pobolewa głowa ,okolice zatok zaburzenia mowy ciężko mi się wysłowić. W pracy mówią że z tygodnia na tydzień jest jeszcze gorzej z Tobą ( pracuje trzy tygodnie a jest z dnia na dzień coraz gorzej)

Zwracam się tu bo niewiem gdzie do jakiego lekarza iść i jak sobie pomóc mam nadzieję, że to nie depresja proszę o pomoc : ((

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Opisane przez Ciebie objawy mogą wskazywać na depresję. Nie obejdzie się bez pomocy specjalisty. Powinnaś niezwłocznie udać się do gabinetu specjalisty psychiatry. Być może konieczna będzie również pomoc psychologa. Nie zwlekaj, gdyż jak sama zauważyłaś Twój stan pogarsza się z każdym dniem.

Odnośnik do komentarza
Gość karalik

Mysle ze powinnas sie zglosic jednak do tego psychiatry, no bo jesli sama juz widzisz ze sytuacja sie pogarsza, to nie ma co sie zastanawiac tylko jak najszybciej udac sie do lekarza, i napisz moze potem co ci lekarz powiedzial?

Odnośnik do komentarza

A co sądzicie o aromaterapii? Ja zawsze gdy jestem lekko zmęczona, boli mnie głowa, mam problemy z koncentracją stosuje swoje ulubione olejki i mi pomagają. Czuję się o wiele lepiej  Ostatnio wyposażyłam się w kolejne 2 olejki – geraniowy i bergamotowy dr Beta i będę je testować :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...