Skocz do zawartości
Forum

Pięta Haglunda


Gość wild cat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wild cat

CZESC
jestem Tomek mam 26 lat lubie sport. Gram w kosza, biegam, jezdze na rowerze, pływam. Niestety pojawił sie problemik. Odczuwam silny ból pięty. Pięta boli nawet jak chodze niekoniecnzie jak biegam, ból jest dosc silny czasem pulsujacy czasem pojawia sie jakby skurcz ktory pulsuje i nasila się. Mam wrazenie ze pieta zrobila sie twarda nie jest spuchnieta ale jest nabrzmiała. Wczesniej miałem zapalenie sciegna Achillesa i myslalem ze to to ale wyczytalem w necie ze te objawy sa podobne do piety halgunda. jestem zaniepokojony nie wiem jak to leczyc i czy nadal bede mogl uprawiac sporty. Myslicie ze to moze byc to? czy powinienem udac sie do ogolnego lekarza czy do ortopedy? jak wyglada ewentualne leczenie??

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

Najpierw idź do lekarza rodzinnego bo do ortopedy i tak potrzebujesz skierowania. Lekarz rodzinny cie pokieruje dalej, pewnie trzeba będzie zrobić prześwietlenie tej stopy.
co do leczenia to z tego co wyczytałam to jest kilka sposobów leczenia jedno to takie zachowawcze jest tzn musisz nosić wygodne buty, takie które nie bedą cię obcierać ani uciskać, fizjoterapia, leki, a najgorszym razie zabieg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...