Skocz do zawartości
Forum

Odczulanie z alergii na kurz


Gość Manata

Rekomendowane odpowiedzi

Lekarz zalecił mi odczulanie, podobno ma mi pomóc w pozbyciu się alergii na kurz, ponieważ jest ona bardzo silna. Jednak słyszałam że jest to proces bardzo długi i nie zawsze konczy isę sukcesem. Zastanawiam się czy warto, bo słyszałam różne opinieę na ten temat i nie wszystkie były zadowalające, opinii pozytywnych jak i negatywnych słyszałam mniej więcej pół na pół. Co o tym sadzicie
?

Odnośnik do komentarza

Przez trzy lata odczulano mnie za pomoca szczepionek, nie powiem ze pomoglo mi to w 100% ale jest o wieeele lepiej gdyby nie to to przez wiosne i lato nie rozstawalabym sie z chusteczka w ogole :) moja opinia jest pozytywna

Odnośnik do komentarza
Gość PorannaRosa

wydaje mi się że odbrze, ale to pewnie zależy kto. Mój kolega poddał się temu odczulaniu i czuł się dobrze, ale on w ogóle po tych lekach antyalergicznych jako jeden z niewielu znanych mi ludzi nie cuzł się ospały

Odnośnik do komentarza
Gość mika-kika

rozumiem Cie bardzo!!! mój brat ma alergie, na wszystko! na kwiaty, na zapachy, na farbę, na kurz. i nic mu już nie pomaga. łyka te tabletki na co dzień, i nie jeden lekarz nie jet w stanie pomóc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...