Skocz do zawartości
Forum

Bóle głowy a niestrawność


Gość burzana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość burzana

mam takie pzytanie czy może niestrawność wpływac ś jakoś na bóle głowy??? ostatnim czysem mi to bardzo męczy, tak jak mam problemy z żołądkiem tutaj jeszcye straszne bole..... dziąkuje z gory za odpowiedż

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

jasne ze może być tak, ze mając niestrwości cierpisz tez na óle lowy. Bo np masz wymioty czy biegunkę to tracisz pyny i to może już powodować zaburzenia gospodarki wodnej orgaznimu i ból głowy. A jak cię bardzo boli brzuch to tże to moze powodować ból głowy, na zasadzie zmęczenia, ból męczy a z nadmiaru zmęczenia oże boleć lowa. Trochę pokretnie to pisze ale nie wiem jak to jaśniej wytłumaczyć

Odnośnik do komentarza

Może.. wiem co mowie bo wlasnie tez mam problemy z zoladkiem i przez to boli mnie czesto glowa, musze caly czas miec przy sobie tabletki przeciwbolowe, chociaz te tabletki pewnie tez nie dzialaja na stan mojego zoladka ale bol glowy jest czasami nie do zniesienia.

Odnośnik do komentarza

Zawsze tak jest niby masz problem z jednym, potem zaczyna cie bolec przez to drugie przez to drugie jeszcze trzecie sie pojawia a w koncu czlowiek cale zycie pracuje zeby leki moc sobie kupic i cale zycie sie leczy warto od mlodych lat dbac o swoje zdrowie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...