Skocz do zawartości
Forum

Popuszczanie moczu w młodym wieku u mężczyzny


Gość stifler

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stifler

Mam 22 lata i dopadł mnie okropny problem z którym nie wiem jak się uporać, bo jest on dla mnie dość krępujący. Jestem mężczyzną w sile wieku nie powinienem mieć żadnych problemów zdrowotnych a mam!
pod skorzystaniu toalety nawet jak czuje ze wysikałem sie do konca, po 5-10 minutach czuje wilgoc w majtkach tak jakbym popuscil pare kropel nie mam pojecia dlaczego tak sie dzieje. pilen jakeis zurawiny nie zurawiny a ciagle popuszczam
nie musze chyba mowic jakie to zenujace dla mnie
dzieki za rady

Odnośnik do komentarza
Gość ZielonaHerbata

powinieneś pójść wykonac analize moczu i przebadac sie u urologa mozliwe ze to jakas młodziencza prostata cos z nerkami albo po prostu infekcja sama zurawina nie pomoze mozliwe ze potrzebne beda antybiotyki

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,

Takie dolegliwości mogą wynikać ze stanu zapalnego cewki moczowej, pęcherza moczowego lub gruczołu krokowego. Zdecydowanie powinien Pan odwiedzić lekarza internistę i wykonać badania takie jak badanie ogólne moczu + posiew oraz wymaz z cewki moczowej. U mężczyzn każde zakażenie dróg moczowych traktuje się poważnie i włącza leczenie, zazwyczaj antybiotykoterapię.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...