Skocz do zawartości
Forum

Nudności i wymioty a odstawienie leków


Rekomendowane odpowiedzi

Przez 2-3 tygodnie brałam Relanium - 2 tabletki na noc, zdarzalo się czasami wziąć tylko jedną, czasam wcale i zawsze miałam te nudności i wymioty.
A teraz jest tak źle że nawet rano nie mogę z domu wyjść bo nigdy nie wiem kiedy to mnie dopadnie.
Teraz odstawiłam relanium raz na zawsze, dostałam inne leki które biorę od jednego dnia ale chcę wiedzieć - Od czego mogą być te nudności i wymioty?
Nie mam większych problemów zdrowotnych.
Mam zdiagnozowaną depresje- czy to możliwe że się nasiliła? i stąd ta "choroba"?
Czy może przez odstawienie leków?
Czy może przez nerwy które doświadczyłam niedawno i teraz odbija się to na moim zdrowiu?
Nie mogę wytrzymać.

Odnośnik do komentarza

to jest straszne. Nie do opisania. ..piekło. Rano miałam ochote umrzeć. Byle by długo nie trwało.

Teraz inna sprawa...( bo byłam tak podenerwowana i mi na myśl nie przyszło by spytać lekarza)
Czy stosując leki Fevarin i Tritticio można pić kawe z kofeiną czy Pepsi Light i taką herbate malinową z firmy Herbapol? Czy mogę palić? Czy to może zaskodzić?

Po przygodą z relanium jestem tak przewrażliwiona jeśli chodzi o leki- byłam głupia, brałam na własną rękę, piłam przy tym alkohol i teraz mam za swoje.

Odnośnik do komentarza

No mam nadzieję że nie zaszkodzi. Leki powoli zaczynają mnie naprawiać i nie chcę tego zepsuć.
Ale właśnie muszę pić kawę bo to cholerstwo mnie trochę usypia, ale ktoś mi kiedyś powiedział że kofeina zabiją działanie leków. Nie wiem ile w tym prawdy....
Póki co to piję kawe bardzo powoli- przez 3 godziny piłam 1 filiżanke

Nie chcę wybierać pomiędzy byciem-Prygnębioną z wahanimi nastrójów co 5 minut ale pełną energii (stara ja) czy Normalnie funkcjonująca osobą tylko że wiecznie śpiacą(obecna ja)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...