Skocz do zawartości
Forum

Stan podgorączkowy, ból brzucha, biegunka i zatrzymywanie gazów


Gość Chorrra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie!
Jakiś czas temu (jakiś tydzień temu) moja siostra zachorowała. Najpierw dostała wysokiej gorączki, a potem już tylko ból brzucha i latanie do łazienki. Myśleliśmy, że się czymś zatruła, bo ta choroba nieco inaczej przebiega niż grypa żołądkowa.
I potem moja córeczka się zaraziła, ale na początku tylko ciągle płakała, że boli, że boli, ale prawie 2 letnie dziecko nie powie przecież dlaczego boli i co dokładnie. Potem dostała gorączki. Pojechaliśmy z nią do lekarza i pani doktor powiedziała, że to zapalenie gardła. No ok, ale i tak podejrzewałam, że to nie od gardła. I co? I ma już biegunkę. Niby nie taką, żeby zaraz lecieć na pogotowie, ale ma. Dziś chyba ze 3 razy robiła kupkę, przez większość czasu utrzymywał jej się stan podgorączkowy.
I oczywiście ja, jako jej mama (tata czyli mój mąż również), też się zaraziłam. Też prawie cały czas mam stan podgorączkowy. I wiem, że to nie jest normalna grypa żołądkowa tylko jakiś inny wirus. Mam wrażliwy żołądek i przeważnie przy jelitówce jest mi słabo, zdarza mi się nawet zasłabnąć. Przy jelitówce najpierw jestem potwornie wzdęta, potem strasznie wymiotuję przy czym drętwieją mi dłonie i stopy, a potem mam rozwolnienie i na drugi dzień jest już praktycznie po wszystkim. A tym razem jest inaczej. Siostra już długo załatwia się na rzadko.
Źle się czuję, bo poza prawie ciągłym stanem podgorączkowym dziwnie mi jeździ po żołądku, czuję się lekko wzdęta i mam wrażenie, że zatrzymują mi się gazy (przepraszam za dosłowne pisanie), w ogóle pobolewa mnie żołądek, a dziś już kilka razy biegałam do łazienki załatwiając się prawie wodą i to po trochu, ale ani nie jest mi słabo, ani specjalnie mi nie jest niedobrze, ani nie wymiotuję, ani zbytnio nie mam zgagi. To jest tylko lekkie wzdęcie, prwie ciągły stan podgorączkowy i wręcz wodnista biegunka, a jak jem, to boli mnie żołądek.
Co to jest za choroba? Czy u was panuje podobna?
Zaznaczam, że nie jedliśmy podobnych rzeczy, żebyśmy mogli się wszyscy zatruć...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...