Skocz do zawartości
Forum

Bardzo niskie żelazo


Gość la...33

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szymon95

Witam,jestem Szymon i mam 19 lat.Zaczęła boleć mnie codziennie głowa bałem się że mam guz mózgu wiec poszedłem do lekarza,zrobili mi badania na morfologie,ob,krwi i moczu i miałem badania rewelacyjne i Pani doktor powiedziała że nie mam się niczym przejmować.Mimo że strach już odszedł to dalej rozmyślałem czy mam guza mózgu.2 dni temu obudziłem się rano z paniką,szybkim biciem serca.Od tego czasu mam nudności ale nigdy nie mogłem wymiotować nawet się starałem ale nie umiałem,dodatkowo ciągły lęk i strach,nawet czasem cały drze i jakby pogorszył mi się wzrok chociaż wydaję mi się jakby to było wrażenie no i mam mroczki przed oczami,zaweroty głowy i wrażenie tracenia równowagi,aha i jak bierze mi się na wymioty to czasem cieknie mi troche cieczy z nosa.3 dzień już mam zepsuty bo ciągle żyje w lęku że zaraz dostanę padaczki i okaże się że to jest guz mózgu,apetytu też nie mam.Najgorsze jest to że teraz cały miesiąc mam wolny i nie mam się czym zajmować bo do pracy jadę dopiero od lipca.Mój styl życia też jest daleki od dobrego,nie mogę odrzucić tej myśli o raku mózgu i zaczynam wariować:(

Odnośnik do komentarza

Witam mam niedobór żelaza cały czas w organizmie łykałam na recepte i nie pomogło nie wchlania mi do organimzu żelazo tak na prawde dziwie sie że mam zawroty glowy zachwiania czy to wina żelaza? odebrałam dziś wynik [45 mam żelaza na 50-170] równowagi , morfologie 13,8 a norma 12-16 Co w tym wypadku zrobić czy mogę poprosic o kroplówke z żelazme aby lepiej sie czuć nie byc tak ospała osłabiona?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...