Skocz do zawartości
Forum

Opuchlizna ręki po usunięciu piersi i węzłów chłonnych przy guzie pod barkiem


Gość na...a9

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie moja mama kilka lat temu miala usunieta piers wraz zwiezlami chlonnymi a teraz wykryto u niej guz zlosliwy ktory znajduje sie miedzy barkiem a szyja z lewej strony a co ciekawe mama nie moze poruszac lewa reka jest cala opuchnieta mama nie brala wogole zadnej chemii bo po pierwszej bardzo zle sie czula teraz tez nie chce slyszec o jakiej kolwiek chemii przygotowana jest na najgorsze i twierdzi ze zostalo jej ok 3 msc zycia ale ja nie wierze ze tak szypko ja stracimy czy mozna z tym zyc dluzej kilka lat a nie msc

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety nie zamieściła Pani w opisie żadnych szczegółowych informacji o guzie, oprócz tego, że jest złośliwy i gdzie jest zlokalizowany. Proszę bowiem pamiętać, że kwestie związane ze schorzeniami onkologicznymi są bardzo skomplikowane. Zarówno leczenie jak i okres przewidywanego przeżycia zależą od bardzo wielu czynników. Przede wszystkim istotna jest jednak właściwa terapia. Proszę zatem skonsultować się ze specjalistą onkologiem, który kompetentnie odpowie na Pani pytania. Pomoc psychologa może natomiast zachęcić pacjentkę do rozpoczęcia leczenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...