Skocz do zawartości
Forum

Czy to zapalenie spojówek?


Gość lola310889

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lola310889

Witam !
Od zeszłego tygodnia mam bardzo suche lewe oko z widocznymi czerwonymi żyłkami. Noszę szkła kontaktowe ale odkąd boli mnie oko noszę okulary mimo to objawy nie ustąpiły. W aptece kupiłam krople jednorazowe S. i po zakropieniu oko jest nawilżone, ból ustaje, naczynka jakby zanikają ale to efekt krótkotrwały. Poza tym mam spuchnięte powieki i nie mogę płakać od kilku dni.
Proszę o radę ! Nie wiem czy przeczekać czy iść do okulisty.
Podobno po jakimś czasie objawy mogą ustąpić - zdarzyło mi się to po raz pierwszy, szkła kontaktowe noszę od 7 lat !

Odnośnik do komentarza
Gość stara-baśń

a nie urazilas sie w oko, nie zakułas? kup sobie moze sulfacetamidium jesli Ci nie pomoze to faktycznie dobrze by bylo gdyby okulista zobaczyl oko tylko nie wiem czy Cie tak od razu przyjmie okulista...

Odnośnik do komentarza
Gość lola310889

Kupiłam Starazolin - poradziła Pani w aptece.
a oko jest podrażnione ale czym nie mam pojęcia może wpadł mi do oka pyłek i ocierał się o soczewkę - ale powinno to minąć a oko piecze :/
bardzo duzo czasu spędzam przed laptopem nie wiem czy to może mieć wpływ bo mam specjalnie dobrane okulary do pracy przed monitorem.

Odnośnik do komentarza
Gość stara-baśń

ja miałam taką samą sytuacje i własnie ten lek mi pomogl a przepisal mi go lekarz rodzinny ja mialam opuchnieta powieke i oka nie moglam otworzyc tez mnie cos zakulo a nie wiedzialam co, teraz jak oko jest podraznione, jest wrazliwe i bardziej narazone na podraznienia wiec unikaj monitora zeby nie przemeczac za bardzo oka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...