Skocz do zawartości
Forum

Ból głowy i karku i uczucie naprężenia karku


Gość m....ak

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM!GDZIES OD 3 TYGODNI MAM PROBLEM Z BOLEM GLOWY.BOL JEST BARDZO MOCNY PRZECHODZI NA KARK.BIORE TABLETKI OD BOLU JAK JUZ TROCHE MINIE TO BOL UTRZYMUJE SIE NA KARKU..CALY CZAS BOLI MNIE TYL GLOWY I KARK JEST CALY CZAS NAPREZONY-DZIWNY BOL DO TEGO TOWARZYSZY SUCHOSC W USTACH BIALY JEZYK I OD DWOCH DNI GORYCZ.OPROCZ TEGO CALY CZAS KRECI MI SIE W GLOWIE.DZIS W NOCY MIALAM JAKBY DRETWIENIE PRAWEJ CZESCI GLOWY POTEM ZACZELAM SIE DUSIC LEZAC W LOZKU ZAMIAST SPAC JA MIALAM ODLOTY I ZAWROTY GLOWY.BARDZO SIE DENERWUJE BO NIEWIEM CO ROBIC.TYDZIEN TEMU BYLAM NA POGOTOWIU BO MIALAM SILNE BOLE GLOWY I BOL W KLATCE PIERSIOWEJ I JUZ PRAWIE ZEMDLALAM.WZIELAM TABLETKI ZIOLOWE USPAKAJAJACE LEZALAM Z NOGAMI WYSOKO I POTEM POJECHALAM NA POGOTOWIE.ZROBILI MI EKG BYLO OK CISNIENIE TEZ.LEKARZ POWIEDZIAL ZE TO NERWY.NIE MAM PEWNOSCI CZY TO NERWY POWODUJA TAKI BOL GLOWY ZE NIE MOGE FUNKCJONOWAC.ZAWROTY GLOWY MDLOSCI SUCHOSC.PROSZE O PORADE.MOZE TRZEBA ZROBIC JAKIES BADANIA GLOWY??? ML 42

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Na pewno nie powinnaś bagatelizować tych dolegliwości. Przed stwierdzeniem psychogennego podłoża dolegliwości konieczne jest wykonanie dokładnej diagnostyki. Samo EKG to trochę za mało. Należałby wykonać jeszcze badania obrazowe głowy i górnego odcinka kręgosłupa. Powinnaś udać się do neurologa. Jeśli wykluczone zostaną przyczyny somatyczne to konieczna będzie konsultacja u psychiatry.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...